Kampaň „Rozbalte to“ k podpoře restaurací pokračuje novým reklamním spotem

600 zobrazení

Kampaň „Rozbalte to“, která od 4. listopadu vyzývá lidi, ať podpoří objednávkou své oblíbené podniky a „rozbalí“ si doma jídlo připravené v restauracích omezeným protipandemickými restrikcemi, nasadí další spot. Stejně jako v tom prvním, i zde jsou ústředními postavami skuteční představitelé dalších pěti konkrétních gastronomických podniků.

Až dosud kampaň zasáhla 65 % cílové skupiny a téměř 50 % z cílové skupiny vidělo spot už nejméně 3x. Skvělý výsledek dosáhl instagramový profil #rozbalteto, kde se za pouhé 3 týdny fungování kampaně objevilo 615 příspěvků.

Druhý spot se tentokrát vedle restaurací (asijské a italské) věnoval i kavárnám a cukrárnám. Vystupuje v něm například Komín Café Říčany a jeho majitelka Jitka Baťková. Celý život pracovala ve zdravotnictví jako zdravotní sestra, ale až letos si splnila svůj životní sen a s pomocí rodinných úspor začátkem roku konečně rozjela vlastní kavárnu. Už po dvou týdnech přišly jarní restrikce a kavárně tak místo vytváření stálé klientely zbyl jen prodej přes okénko. První lockdown říčanský podnik ještě ustál, ale teď při druhém už začíná mít opravdu potíže.

Projekt ‚Rozbalte to’ pomáhá nejen Jitce Baťkové i ostatním reálným aktérům obou spotů – oni jsou pomyslní reprezentanti tisíců dalších podniků, které to nevzdaly a čekají na vaši objednávku. Kampaň dává vědět lidem, že pomáhat restauracím, kavárnám, barům či bistrům je v těchto těžkých časech důležité – měli by na ně proto myslet a podpořit je objednávkou domů,“ říká Andrea Brožová, tisková mluvčí Mattoni.

Projekt iniciovala značka minerální vody Mattoni. Spojila síly s televizí Nova, záštitu poskytlo Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Kampaň „Rozbalte to“

Nasazení kampaně: 4.11. – 22.12.2020

Kreativa TV spotů: Agentura Lisbeth je tvůrcem myšlenky a celé kreativy (TV + WEB + SOCIAL)

Režisér TV spotů: Tomáš Lomič

Kameraman TV spotů: Martin Votruba

Produkce TV spotů: Boogie Films

Televizní mediální plánování: Havas Media Czech Republic

——

První spot:

Druhý spot:

Zdroj a foto: Mattoni 1873