V centru Brna se otevřela historicky nejmenší prodejna Lidl

Včera, v pondělí 30. listopadu 2020 otevřela společnost Lidl na Náměstí Svobody v Brně svou historicky nejmenší prodejnu. Prodejna o ploše 596 m2 se nachází ve druhém podlaží obchodního centra Rozkvět a svou lokalitou nabídne možnost nákupu čerstvých potravin a pečiva v samotném centru jihomoravské metropole. V největším městě na Moravě otevírá společnost Lidl již svou čtrnáctou prodejnu. Celkově půjde již o 262. prodejnu Lidl v České republice.

Uspořádání prodejny je navrženo tak, aby i přes omezenou prodejní plochu přineslo zákazníkům komfortní nakupování od začátku do konce. Díky atypickému rozmístění regálů naleznou návštěvníci široký sortiment čerstvých potravin, ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Současně bude prodejna vybavena vlastní pekárnou, díky které bude k dispozici vždy čerstvé pečivo.

Díky nové prodejně v OC Rozkvět si budou moci zákazníci nakoupit v samotném historickém centru města. I přes menší prodejní plochu zde naleznou širokou škálu našich produktů, a to včetně čerstvého pečiva. Návštěvníci mohou do objektu vstoupit jak z Náměstí Svobody, tak z ulice Panské. Do druhého podlaží, kde se nachází prodejna, se přemístí za pomoci eskalátorů či schodiště,“ představuje novou prodejnu tiskový mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. První den otevření je navíc spojen s podporou Základní a Mateřské školy Husova 17. V pondělí ji podpoří všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl organizaci totiž daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za vybrané peníze nakoupí škola studijní pomůcky pro děti.

Pro zákazníky je připraven také benefit v podobě WIFI připojení zdarma či mohou vyzkoušet lahodnou kávu z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl.

Zdroj a foto: Lidl