Dětský den s Mlékárnou Valašské Meziříčí

Oslavme společně s našimi dětmi Mezinárodní den dětí. V letošním roce si to zaslouží snad více než kdy jindy. Pozvěme je 1. června na zmrzlinu nebo upečme společně rychlou dobrotu. Odměníme je tak hned dvakrát. Jednak něčím na zub a pak tím, že spolu strávíme čas. A to jinak než zadáváním úkolů a jejich kontrolováním. Užijme si tento den naplno.

U příležitosti dne dětí jsou připravovány i různé společenské a sportovní akce. Den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. Recepty, k oslavě dne dětí, připravila Mlékárna Valašské Meziříčí za použití svých výrobků, tak aby byly zábavou pro rodiče i jejich děti. Den dětí se slaví ve více než 145 zemích světa. Vyhlášení dne oslavujícího děti, který by se slavil po celém světě, bylo poprvé doporučeno na Světové konferenci pro blaho dětí, která se konala 1. června 1925.

 Den dětí slaví rodiče s dětmi společně, proto jsme se rozhodli připravit jednoduché recepty z našich výrobků, které zvládnou malí i velcí a zároveň budou zábavou pro tento den,“ říká Ing. Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Do receptu jsme použili i naši novinku Bílý jogurt z Valašska bifido, který obsahuje zdravé bakterie Bifidobacterium, BB-12®, jež mají řadu pozitivních účinku na naše zdraví,“ dodává Radka Benešová.

Zdroj a foto: Mlékárna Valašské Meziříčí

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010