Datart přeměnil své prodejny na výdejny zboží

1034 zobrazení

Český elektro prodejce přeměnil své prodejny tak, aby s ohledem na vládní nařízení splňovaly přísné hygienické a bezpečnostní podmínky ochrany zdraví a postupně je pro zákazníky, kteří zboží potřebují ihned, otevírá v režimu výdejen. 

„Na výdejnách jsme ve snaze minimalizovat šíření nákazy koronavirem přijali řadu preventivních opatření. Přijímáme pouze bezhotovostní platby, dohlížíme na dvoumetrové rozestupy mezi zákazníky, naši prodejci jsou vybaveni rouškami a rukavicemi a stejně tak dbáme na to, aby do výdejny vstupovali pouze zákazníci s rouškou,“ říká Eva Kočicová, mluvčí značky Datart a upozorňuje, že výdejny slouží pouze jako místo k osobnímu odběru zboží objednaného v e-shopu. „Při výdeji není možný prodej vystaveného zboží, doprodej služeb nebo vyřízení platby na splátky, nepřijímáme a ani nevydáváme zde reklamace. Aktuální informace o síti výdejen a jejich otevírací doby lidé najdou na našem webu,“ doplňuje.

Zákazníci, kteří zboží nepotřebují ihned nebo se v těchto dnech chtějí vyhnout přímému kontaktu, mají stále možnost využít doručení domů. To je při nákupu zboží nad 500 korun zdarma. „Naši řidiči jsou také vybaveni rouškami či respirátory a před každou předávkou i po ní si umývají ruce. Tímto preventivním opatřením chceme chránit zdraví zákazníků i našich zaměstnanců,“ vysvětluje Eva Kočicová.

Zdroj a foto: HP Tronic