Bílý jogurt z Valašska BIFIDO

Mít správně nastaven imunitní systém, který chrání tělo před škodlivými vlivy, jako jsou bakterie či viry, je v dnešní době důležitější než kdy jindy. Způsobů, jak podpořit imunitu je celá řada. Můžeme si dopřát více pohybu na čerstvém vzduch a sluníčku i zdravější stravu. Snaha nabídnout zákazníkům produkt podporující zdraví, a napomoct tak vytvořit lepší imunitu, vedla Mlékárnu Valašské Meziříčí k myšlence uvést na trh nový Bílý jogurt z Valašska BIFIDO. Tento jogurt obsahuje zdravé bakterie Bifidobacterium, BB-12®, které mají řadu pozitivních účinku na naše zdraví.  Kmen Bifidobacterium, BB-12® je nejlépe zdokumentovaným kmenem rodu Bifidobacterium na světě. V potravinách a doplňcích stravy je tento kmen používán od roku 1985. Jeho účinky byly popsány ve více než 307 vědeckých publikacích a podpořeny více než 180 klinickými studiemi.

Spousta našich zákazníků se rádo udržuje v kondici a tím si získává i lepší imunitu. Poptávka po jogurtu s probiotiky nás přiměla k nápadu uvést na trh Bílý jogurt z Valašska BIFIDO,“ říká ing. Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Tato novinka obsahuje kmen rodu Bifidobacterium,BB-12®, který prošel řadou klinických studií a může zlepšit imunitu organismu,“ dodává Radka Benešová.

Díky různým vědeckým publikacím, z nichž mnohé jsou klinické studie, je Bifidobacterium, BB-12® nejlépe zdokumentovaným kmenem rodu Bifidobacterium na světě. Producent se snaží na trh přicházet s nejlépe zdokumentovanými probiotickými kmeny a svou práci zakládat na definicích a pokynech FAO/WHO.

Zdroj a foto: Mlékárna Valašské Meziříčí

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner