BILLA pokračuje v pomoci nemocnicím

Na začátku koronavirové pandemie, v březnu minulého roku, se společnost BILLA zapojila do iniciativy Pomoc nemocnicím, skrze niž se zavázala podporovat zdravotníky v prvních liniích. Ani po více než roce není situace pod kontrolou, proto společnost BILLA nepolevuje a v dobročinné aktivitě intenzivně pokračuje. Letos v dubnu rozdělila celkem 12 palet ovoce a balených vod v hodnotě přes 220 tisíc korun do nemocnic v Brně a Zlíně.

Během dubna společnost BILLA ve spolupráci s iniciativou Pomoc nemocnicím obdarovala zdravotníky nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně a Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně celkem 4 tunami čerstvých pomerančů, citronů a jablek a 6 paletami balených vod v celkové hodnotě 220 000 korun.

© www.TomasMichna.info / info@tomasmichna.com

 „I když se může zdát, že se situace zlepšuje, nemocniční personál v současné době stále zažívá extrémně náročné období. Dlouhodobě se starají o tisíce našich spoluobčanů, kteří potřebují intenzivní pomoc a dokud se situace nedostane pod kontrolu úplně, nějaký čas se o tyto pacienty starat budou. Proto jim děkujeme alespoň touto symbolickou formou,“ říká Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace BILLA ČR.

Za minulý rok BILLA rozdala celkem 17 tun ovoce do nemocnic v Uherském Hradišti, do Fakultní nemocnice Motol, Nemocnice v Mariánských Lázních a Nemocnice Na Homolce. BILLA letos v lednu předala další více než 2 tuny ovoce nemocnici v Teplicích a do Thomayerovy nemocnice v Praze. V nejbližší době plánuje aktivitu v rámci Pomoci nemocnicím rozšířit do nemocnic v Plzni a ve středočeském Kolíně.

Zdroj: REWE , foto: REWE a Tomáš Michna

 

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme