Tablet – pomocník při nákupu

Zajímá vás jak svým prodavačům zjednodušit práci a zároveň zpříjemnit nákup zákazníkům, kteří navštíví vaší prodejnu? Držte krok s dobou a přizpůsobte se trendu digitalizace prodejních prostor. Tablety do svých provozoven již zavádí společnost McDonalds nebo třeba ČEZ.

 

Zjednodušení nákupního procesu

Vybavení prodejen tablety či jinými zobrazovacími zařízeními usnadňuje nejen nákup, ale i práci prodavačů. Prodejci, kteří jsou vybaveni tabletem, totiž mohou během několika vteřin zjistit skladovou dostupnost, odpovědět na specifické dotazy zákazníků nebo najít vhodnou alternativu zboží.  Navíc si také zákazník může sám vyhledat informace, kvůli kterým by jinak vyhledával služby prodavače. Celý nákupní proces se tak usnadňuje.

 

Stojan ochrání před nenechavci

Umístěním tabletu do stojanu zabráníte je poničení, nebo možné krádeži. Před jeho nákupem se zamyslete, kam jej v prodejně umístíte, aby byl dobře dostupný zákazníkům i personálu. Pokud chcete zobrazit jen jednu stránku nebo aplikaci, tak so vyberte stojan, který zakrývá home button. Zákazník tak nebude moci opustit vaši nabídku. Toto řešení zvolila i společnost McDonalds, která některé své provozovny doplnila o tablety a vytvořila takzvaný digitální koutek. U nastavitelných stojanů změníte výšku, ale i sklon a to, zda budete používat tablet vertikálně či horizontálně. Navíc některé stojany umožňují otáčení až o 360°.

 

Stojany na tablety s plakátovým rámem

Vyzvěte zákazníky k používání vaší nové služby. Celý váš systém nebude fungovat, pokud o něm nebudou zákazníci vědět. Upozorněte na možnost využití tabletů pomocí stojanů s plakátovým rámem, na kterých můžete zobrazit návod, jak s tabletem a aplikací v něm pracovat.

 

Využití v restauračních zařízeních

Držet krok s dobou se daří také restauratérům. Ti pomocí tabletů na jídelních stolech umožňují provést objednávku jídla bez asistence číšníka. Zábavný obsah v zařízení také prodlužuje zákazníkův pobyt v restauraci, což přináší konkrétní zisk.

Tablety_MCD_case - small

Jak je z uvedených příkladů vidět, tablety se využívají nejen pro různá řešení, ale především v různých oborech činnosti. A tento trend bude mít v následujících letech zcela jistě rostoucí tendenci.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři