Orbit představuje nové žvýkačky MEGA

3398 zobrazení

Značka Orbit přichází s formátovou novinkou – žvýkačkami bez cukru Orbit MEGA, které v sobě spojují vlastnosti plátkových žvýkaček a klasických dražé. Od plátků si propůjčují větší množství žvýkačky spojené s měkkým žvýkáním, od dražé pak dlouhotrvající chuť díky svrchní křupavé krustě. Orbit MEGA přicházejí na trh v březnu 2019, a to ve dvou oblíbených příchutích – Peppermint a Spearmint. Doporučená maloobchodní cena je pak 59,90 Kč.

Nové žvýkačky bez cukru Orbit MEGA mají tvar kostky a jsou balené po 30 kusech ve stylové hranaté dóze. Značka Orbit chce touto novinkou přilákat nové spotřebitele.

Orbit MEGA nabízejí měkké žvýkání patřící k plátkovým žvýkačkám, zároveň jsou ale opatřené krustou ve stylu klasických dražé, která zajišťuje dlouhotrvající chuť. Tato zajímavá kombinace by tak mohla přilákat pozornost našich stávajících zákazníků a oslovit i ty nové, kteří hledají v obchodech něco speciálního,” uvádí k novince Brand Manager značky Orbit pro střední Evropu Radovan Veselý.

Uvedení žvýkaček Orbit MEGA na trh doprovází in-store vystavení, spoty v rádiu, OOH podpora a novinka bude komunikována také na sociálních sítích. Značka Orbit zároveň novinku MEGA plánuje propagovat jako hero produkt v kampaních cílících na podporu žvýkání v autě.

Zdroj a foto: WRIGLEY