Obchodní řetězec BILLA otevírá další maloformátovou prodejnu ve Zbirohu

  • Řetězec BILLA otevírá svou v pořadí 249. prodejnu v České republice a 13. prodejnu v Plzeňském kraji.
  • Za rok 2022 se jedná po prodejnách v Mladé Boleslavi, Fulneku, Stříbře a Kunraticích už o pátou nově otevřenou prodejnu BILLA v Česku.
  • Nová prodejna je třetí maloformátovou prodejnou BILLA, která se přibližuje zákazníkům v malých městech a obcích.

Novou maloformátovou prodejnu včera otevřel ve Zbirohu v Plzeňském kraji obchodní řetězec BILLA. Po prodejnách ve Strašicích a Bojkovicích jde již o třetí maloformátovou prodejnu BILLA v České republice. Formátem menších prodejen rozšiřuje řetězec svou dostupnost pro zákazníky v městech a obcích do 5 000 obyvatel. Zbirožská prodejna o rozloze 367 m2 nabídne zákazníkům sortiment 3 500 položek kvalitních a čerstvých potravin včetně potravin od regionálních producentů z České republiky.

Prodejna ve Zbirohu se přidává na seznam maloformátových prodejen, které řetězec BILLA otevírá v obcích do 5 000 obyvatel. Menší prodejny nabízejí lidem alternativu k dojíždění za nákupy do přilehlých větších měst. „Zbirožští si u nás nakoupí chlazené maso, čerstvé ovoce a zeleninu, ale také trvanlivé potraviny či drogerii. Dohromady si vyberou ze sortimentu na 3 500 položek včetně produktů privátních značek BILLA, jako jsou například Česká farma, Vocílka nebo BILLA BIO,“ uvádí Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace a tisková mluvčí BILLA ČR.

Pro BILLU, jakožto jeden z nejrychleji rostoucích obchodních řetězců v tuzemsku, je snadná dostupnost pro všechny zákazníky prioritou. „Chceme se přibližovat lidem, kteří se stále častěji stěhují do menších sídel a naše služby jim zde chybí. Projekt menších prodejen jsme započali otevřením první z nich ve Strašicích před dvěma lety. O rok později jsme zprovoznili druhou maloformátovou prodejnu BILLA v Bojkovicích. Věříme, že nákupy ve zbirožské prodejně si zákazníci oblíbí a že jim ušetří čas a kilometry namísto dojíždění do velkých měst,“ doplňuje Dana Bratánková.

Nová prodejna poprvé přivítala své zákazníky včera v 7.00 hodin ráno. První zákazníci obdrželi pozornost v podobě nákupní tašky zdarma a šumivého vína k nákupu nad 500 korun. Otevírací dobu prodejny BILLA ve Zbirohu naleznou zákazníci na webových stránkách billa.cz. Zákazníci, kteří dorazí na nákup autem, zaparkují na celkem 36 parkovacích místech, včetně vyhrazeného parkování pro hendikepované nebo rodiče s dětmi.

Otevření nové prodejny je součástí letošního plánu expanze a digitalizace, na který BILLA vynakládá investici ve výši až 1,32 miliard korun. Nová prodejna ve Zbirohu je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které dbají na šetrnost k životnímu prostředí. Právě ochrana životního prostředí a hledání zelených řešení je jedním z dlouhodobých cílů společnosti BILLA, k nimž se zavázala ve svém Plánu B.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010