Modernizace a růst sítě drogerie ROSSMANN v ČR neustále pokračuje

Společnost ROSSMANN navazuje na velmi úspěšný rok 2022, kdy její tržby dosáhly rekordní výše 5,5 miliardy Kč a během prvního čtvrtletí 2023 aktivně pokračuje v rozšiřování a modernizaci svých prodejen na území celé České republiky. Ve středu 15. 3. byla otevřena zcela nová prodejna ROSSMANN v OC Cíl v Praze na Zahradním Městě, a pět prodejen bylo od počátku 2023 navíc zmodernizováno. Spolu se zvětšením čisté prodejní plochy přichází do zrekonstruovaných prodejen samoobslužné pokladny přinášející zrychlení a zefektivnění služeb. Na ty se nově mohou těšit zákazníci pražských prodejen v Jubileum House, OC Harfa a v ulici Jeruzalémská, dále v Kladně v ulici T.G. Masaryka a v Mělníku na nám. Karla IV. Od 22. 3. 2023 k nim přibude ještě Olomouc, ul. Opletalova.

Společnost ROSSMANN, která v uplynulém roce oslavila 50 let od založení koncernu, působí na českém trhu od roku 1994 a za poslední tři roky zde roste celkem ve srovnání s konkurencí více než dvojnásobným tempem. V současné době disponuje ROSSMANN v České republice již 167 pobočkami.

 „Za poslední čtyři roky se síť našich drogerií rozšířila o 42 nových prodejen a 75 jsme jich zmodernizovali. Naše celkové investice do této oblasti v období let 2019–2022 dosáhly téměř 600 milionů Kč,“ komentuje Olga Stanley, manažerka komunikace společnosti ROSSMANN a dodává: „I v roce 2023 budeme v tomto trendu aktivně pokračovat. Letos se chystáme otevřít dalších 10-15 nových prodejen. Našim zákazníkům chceme poskytovat nejen v nových pobočkách, ale i těch stávajících nejlepší nákupní zkušenost, a proto zavádění samoobslužných pokladen spolu modernizací a zvětšováním prodejní plochy je pro nás i nadále jednou z priorit.“

Vedle nákupu v kamenných prodejnách poskytuje drogerie ROSSMANN také možnost nakoupit online prostřednictvím mobilní aplikace ROSSMANN CLUB, která nabízí intuitivní ovládání na dotykovém displeji chytrého telefonu, pohodlné vyhledávání, mobilní platební funkce, integrovanou zákaznickou podporu a okamžité využití veškerých výhod členství, jakož i speciálních bonusových akcí. Aplikace ROSSMANN CLUB je k dispozici ke stažení zcela zdarma, a to jak pro systém iOS, tak i pro Android.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner