Lidl otevírá v Mukařově novou prodejnu

V pondělí 20. března otevírá společnost Lidl svou další moderní prodejnu, tentokrát v Mukařově. Zákazníci tak mohou nakupovat oblíbené produkty v komfortním prosvětleném prostoru, najdou zde také velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Díky otevření nové prodejny v Mukařově vznikne až 35 nových pracovních pozic. V prvních dvou týdnech se zákazníci mohou těšit na 20 % slevu na většinu sortimentu.

Koncept prodejen, které Lidl staví, přináší zákazníkům na první pohled zajímavé architektonické pojetí prodejny, velkorysé zádveří a vzdušný interiér. Pro komfort při nákupu slouží také široké uličky a velký odkládací prostor u pokladen. Stejně tak i barvy a použité dřevěné prvky dělají z prodejny příjemné prostředí. K dispozici je zákazníkům Wi-Fi zdarma, automatu na kvalitní certifikovanou kávu, kterou si mohou dopřát v zádveří prodejny.  Součástí prodejny je samozřejmě pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo.

„Při stavbě našich nových prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Samozřejmostí je i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení kávy v našem automatu. Myslíme však také na zaměstnance, kterým nový koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i dostatečné zázemí,” dodal tiskový mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zákazníkům je k dispozici 104 parkovacích míst v rámci parkoviště, samozřejmě včetně speciálně vyčleněných míst pro rodiny s dětmi. U prodejny nebude chybět dobíjecí stanice pro elektromobily nebo bankomat. Díky otevření nové prodejny v Mukařově vznikne až 35 nových pracovních pozic. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

První den otevření bude spojen s podporou ZŠ Mukařov a MŠ Mukařov. Podpoří je všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje školám z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v první den částku 50 Kč. Za vybrané peníze nakoupí školy edukační pomůcky.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner