Lidl otevřel nové prodejny v Děčíně a Poličce

V pondělí 27. února otevřela společnost Lidl hned dvě nové prodejny, a to v Děčíně v ulici Březová a v Poličce. Zákazníci tak mohou nakupovat oblíbené produkty v komfortních a moderních prodejnách. Ani v jedné nebudou chybět velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Díky otevření nových prodejen v Děčíně a v Poličce vznikne přibližně 70 nových pracovních pozic.

Koncept prodejen, které Lidl staví, přináší zákazníkům na první pohled zajímavé architektonické pojetí, velkorysé zádveří a vzdušný interiér. Pro komfort při nákupu slouží také široké uličky a velký odkládací prostor u pokladen. Příjemné prostředí pro nakupování pak vytváří neutrální barvy a použité dřevěné prvky.  K dispozici je zákazníkům Wi-Fi zdarma nebo automat na kvalitní certifikovanou kávu, kterou si mohou dopřát v zádveří prodejny. Součástí prodejen je samozřejmě pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo.

„Při stavbě našich nových prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Samozřejmostí je i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení kávy v našem automatu. Myslíme však také na zaměstnance, kterým nový koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i dostatečné zázemí,” dodal mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zákazníci nové prodejny v Děčíně budou mít k dispozici 123 parkovacích míst, samozřejmě včetně speciálně vyčleněných míst pro rodiny s dětmi. U prodejny nebude chybět dobíjecí stanice pro elektromobily a bankomat.  Díky otevření nové prodejny v Děčíně vznikne až 35 nových pracovních pozic. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

Prodejna Lidl v Poličce bude mít pro své zákazníky k dispozici 106 parkovacích míst. Zákazníci mohou využít dobíjecí stanici pro elektromobily nebo výdejní boxy zásilkových společností, které budou umístěny u prodejny. Díky otevření nové prodejny v Poličce vznikne až 35 nových pracovních pozic. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

První den otevření prodejen bude spojen s podporou vzdělávacích institucí. Podpoří je všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje vybraným institucím z každého takového nákupu částku 50 Kč. V Děčíně podpoří společnost Lidl ZŠ a MŠ Březová. Za vybrané peníze zakoupí MŠ edukační prvky na zahradu a ZŠ pořídí stage piano a 3D tiskárnu. Z nákupů v první den otevření nové prodejny v Poličce přispěje společnost Lidl Základní umělecké škole B. Martinů na vybavení učebny výtvarného oboru.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner