Jakých je 10 aktuálně nejprodávanějších hraček na portálu Feedo.cz?

7630 zobrazení

V předvánočním období se prodává nejvíce zboží prakticky ve všech odvětvích. U hraček to platí asi nejvíce. Jaké je aktuální pořadí 10 nejprodávanějších hraček na portálu na specializovaném e-shopu s výživou a potřebami pro kojence a dětským vybavením Feedo.cz? 

  • BINO Vláčkodráha – MAXI

vláčkodráha maxi Bino

Velká vláčkodráha vhodná pro děti od 3 let s množstvím příslušenství jako jsou výhybky, zatáčky, most, závory a nezbytnými doplňky pro okolí.

Stavba vláčkodráhy rozvíjí motoriku, představivost a zapojí do zábavné hry na cestování všechny členy rodiny. Balení obsahuje 100 dílů (kolejnic + jejich příslušenství a doplňků jako jsou značky, domečky, autíčka, panáčci, značky a stromky).

  • BUDDY TOYS Odstrkovadlo Mercedes červené

odrážedlo Buddy Toys

Odstrkovadlo a chodítko v licenci Mercedes Benz SLS je zmenšená kopie opravdového sportovního auta. Pomůže s prvními krůčky i rozvojem správné motoriky. Pod sedátkem je dostatečně velký úložný prostor pro uložení oblíbené hračky.

  • SMOBY Chodítko cotoons Walk&Play 2 druhy

chodítko Smoby Cotoons

Chodítko pro usnadnění prvních krůčků dítěte s postavičkami Cotoons se zvukovými a světelnými efekty. Systém blokace koleček poskytuje dostatečnou oporu při vstávání dítěte a předcházení úrazům.

  • SIMBA Cotoons Hudební set 5ks

hudební set Simba Cotoons

SMOBY hudební nástroje pro děti s obrázky z oblíbeného seriálu dětských hraček Cotoons je set 5 kusů hraček, vhodných pro nejmenší děti od 12 měsíců.

Set hudebních nástrojů pro nejmenší děti obsahuje trubku, harmoniku, chrastítka a perkuse, které vydávají milé zvuky, když jimi dítě třese.

Je to unikátní set hraček, který pomáhá dětem rozvíjet své motorické schopnosti, koordinaci, cit pro rytmus a tóny.

Nástroje jsou vyrobeny z kvalitního plastu v jemných barvách a oblých tvarů přizpůsobené malým ručičkám dětí.

  •  WOODY Kuchyňka malá „Buona cucina”

kuchyňka malá Woody

Dřevěná kuchyňka pro malé hospodyňky od 3 let odpovídá moderním trendům, které zasahují i do kategorie dřevěných hraček.

Kuchyňka obsahuje velké množství příslušenství (hrnec, pánev, slánka, pepřenka, naběračka, poklice,…). Má otvírací dveře, otočné ovládací knoflíky a otočné ručičky u hodin. Pracovní plocha je ve výšce 50cm.

Kuchyňku dodáváme v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž dle přiloženého montážního plánu.

  • TEDDIES Medvěd Vojtík pohádkový česky mluvící

Medvěd Vojtík Teddies

Veselý plyšový medvídek Vojtík, o velikosti 30 cm, vypráví dětem 6 známých, českých pohádek. Stačí zmáčknout jeden ze symbolů na jeho těle a poslouchat, co dětem Vojtík vypráví.

Vhodné pro děti od 1 roku věku.

Vyprávěné pohádky: O neposlušných kůzlátkách, O veliké řepě, O Smolíčkovi pacholíčkovi, Červená Karkulka, Perníková Chaloupka, O Budulínkovi.

  • K´S KIDS Růžová dinosauřice se 60 míčky

růžová dinosauřice s míčky K´S Kids

Veselá barevná dinosauří slečna se 60 balónky. Děti se v ní budou cítit jako v balónkovém bazénku. Brzy jste zjistí, že můžou dinosauří slečnu zapnout na zip a balónky v ní schovatHračka rozvíjí interaktivní hru. Děti se naučí vkládat a vyndavat balónky, zapínat a rozepínat zip a zároveň si procvičí obratnost a stabilitu.

Dinosauřice je dodávána v praktickém obalu z měkkého plastu, který je uzavíratelný na zip a na vrchu má úchyt, takže lze hračku snadno přenášet a uložit. Tato hračka je testována dle nejpřísnějších norem EN-71.

Doporučený věk od 6 měsíců věku.

  • EPLINE Krtek sada maxi (96 kostek + 1 figurka krtek + 3 figurka zoo)

maxi sada kostek Krtek EP Line

Originální stavebnice pro malé stavitele. Všechny sady obsahují figurky a to buď krtka anebo jeho kamarádů. Děti je sbírají a kombinují je mezi sebou. Stavebnice rozvíjí tvůrčí schopnosti, prostorovou představivost a fantazii. Kostky jsou kombinovatelné s jinými stavebnicemi.

  • FISHER-PRICE Smart stages mluvící scooter CZ

mluvící scooter Fisher-Price -foto

Revoluční odrážedlo pro děti, které jej nejen řídí, ale zároveň se na něm také učí, a to díky prvkům technologie. Na odrážedle jsou umístěny 4 tlačítka k aktivaci jako na opravdové palubní desce auta a otočný klíč k nastartování.

Vhodné pro děti ve věku od 12 do 36 měsíců. Hračka mluví česky.

  • LEGO® DUPLO® Town Arktida

Lego Duplo Arktida k

Snadno sestavitelná sada – psí sáně, kajak a iglú dodávají opravdový pocit dobrodružství a inspirují všemožné ledové příběhy plné situační hry. Je toho tolik, co se dá o tomto prostředí, zvířátkách a lidech, kteří zde žijí, naučit. Obsahuje 2 LEGO® DUPLO® figurky: otce a dítě, navíc velrybu, ledního medvěda a pejska husky.

Doporučený věk: 2–5 let.

 

Zdroj a foto: Feedo.cz