Nová pojízdná prodejna Alza StreetShop vyrazila za zákazníky do regionů

Internetový e-shop Alza na podnět svých zákazníků zprovoznil, jako první e-shop v české historii, pojízdnou prodejnu. Svůj mobilní Alza StreetShop vysílá do českých a moravských měst, s cílem být blíž svým zákazníkům.

Alza streetShop 2

Jde o převratnou novinku, která přináší zcela nový standard služeb: kromě asistovaného prodeje a výdeje zakoupeného zboží budou mít zákazníci možnost zrychleně vyřídit reklamace, pohodlně vracet zboží, využít odborného poradenství a okamžitý prodej přímo na místě. Tato služba bude zajišťována každý den, tedy včetně sobot a nedělí,“ uvádí Karel Kučera, marketingový ředitel Alza.cz.

V Alza StreetShopu si tak zákazníci vyřídí vše, na co jsou zvyklí při návštěvě etablovaných Alza prodejen.

Neustále zdokonalujeme zákaznické služby a stále hledáme cesty, jak komfortně vyřešit jakékoliv přání každého zákazníka. Chceme být co nejvíce nápomocni, nabídnout odbornou radu i podporu při výběru dárků. Námět nám dali zákazníci a my jsme rádi, že tak můžeme opět zvýšit laťku kvality a dostupnosti služeb,“ doplňuje Kučera.

V pátek 2. prosince vyjel Alza StreetShop na svoji první cestu – na Vysočinu. Pravidelné zastávky, kam prodejna zajíždí každý den, jsou v Pelhřimově, Humpolci, Havlíčkově Brodě, Žďáru nad Sázavou a Velkém Meziříčí.

Následně od pondělí 5. prosince se Alza StreetShop vydal také do západních Čech – do Stříbra, Horšovského Týna, Domažlic, Klatov a Přeštic.

Postupně bude mobilní prodejna Alza StreetShop zajíždět do stále většího počtu měst po celé České republice.

 

Zdroj a foto: Alza.cz

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner