V Hlučíně otevírá Lidl prodejnu nové generace

V Hlučíně v ulici Celní bude v pondělí 16. července otevřena prodejna nové generace. Jde o již několikátou prodejnu nového konceptu v České republice a zákazníkům i zaměstnancům přinese mnoho novinek. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří místní zařízení Dětská rehabilitace, které se stará o děti s handicapem. 

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v příjemných prostorách. K tomu přispějí například širší uličky, nová pekárna, úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků rozšířené oproti původní prodejně o 20 %. Další zásadní novinkou pro zákazníky jsou toalety s prostorem pro přebalování dětí nebo nové pokladny s odkládacím prostorem i větší plochou za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů.

„Novinkou je také  WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Prodejna je dvoupatrová, přičemž druhé patro bude sloužit jako zázemí pro zaměstnance.  Využívat budou moci sprchy, odpočinkovou místnost včetně zastřešené terasy. Přibyly tu i kanceláře a školicí prostory.

Na  komfort zákazníků Lidl myslel již před samotným vstupem  do prodejny. Ti mohou využít prostorné parkoviště, přičemž parkovací místa mají šířku 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání.

Budova prodejny pak upoutá prosklenou fasádou, díky níž bude co nejvíce využíváno denní světlo. Uvnitř prodejny i na parkovišti bude využíváno výlučně úsporné LED osvětlení. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, využívání odpadního tepla, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Po dobu dvou týdnů po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu.

První den otevření bude spojen také s podporou pro místní zařízení Dětská rehabilitace. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč.  Společnost Lidl totiž daruje Dětské rehabilitaci z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Darované finance budou využity na nákup rehabilitačních pomůcek.

 

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010