Cyklistická kavárna na FESPA 2020

Letošní ročník španělského veletrhu FESPA představuje kreativní cyklistickou kavárnu.

Cyklistické kavárny dobývají města jako oblíbený cyklistický cíl. Populární kavárny nabízejí kromě okamžité obsluhy a akustického pozadí pro pit stop (zastávku v boxech) často také prodejnu s příslušenstvím pro jízdní kola a náhradními díly.

Pro veletrh FESPA 2020, konaném v Madridu, sleduje německá společnost Neschen Coating GmbH tento trend a představuje výstavní stánek ve stylu kavárny s tématem průmyslového designu.

Kromě kavárny tento výstavní stánek obsahuje prvky minimalistického průmyslového designu vyrobené z cihel, betonu, dřeva, železa a vlnitého plechu a stejně jako autentická kavárna, je v něm s posezením a dílnou.

Koncept je ideální pro prezentaci produktů společnosti Neschen,.

Rádi bychom našim návštěvníkům představili rozmanité možnosti použití našich produktů v realistickém prostředí, letos ve formě cyklistické kavárny,“ říká Kai Tittgemeyer, generální ředitel společnosti Neschen Coating GmbH.

Očekává se, že FESPA Global Print Expo, které je největší evropskou mezinárodní obchodní výstavou digitálního tisku,.zaujme za čtyři dny,  od 24. do 27. března 2020, více než 18 000 odborníků v oboru.

Zdroj a foto: POPAI CE, Neschen Coating GmbH

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010