Babiš spouští síť stánků s hot dogy Parky´s

Pod názvem Parky’s nabídne zejména hot dogy. Informuje o tom deník E15 a připomíná, že právě párky jsou součástí tradičního loga tohoto výrobce s devadesátiletou tradicí. V první fázi jde jen o tři pojízdné stánky na nádražích Praha-Smíchov, Kolín a Olomouc. “V současnosti jde o časově omezenou spolupráci do 15. ledna 2014 z důvodu testování projektu,” řekl mluvčí Českých drah Petr Šťáhlavský.

“V případě úspěšného vyhodnocení pilotní fáze uvažujeme o desítkách umístění v atraktivních lokalitách, kde je vysoký pohyb lidí, kterým se jídlo do ruky hodí,” upřesnil deníku E15 generální ředitel Kosteleckých uzenin Jan Hanuš.

“Můj osobní sen je udělat z Parky’s franšízu, která za několik let překročí hranice České republiky. Již dnes evidujeme mnoho žádostí o udělení franšízy,” dodal Hanuš.

V Česku podle něj sice funguje několik řetězců nabízejících hamburgery či bagety a je zde i velké množství individuálních prodejců párků v rohlíku, síť s hot dogy tu ale podle něho chybí.
Výhodou je podle Hanuše i možnost přímého kontaktu s konečnými spotřebiteli bez jakéhokoli mezičlánku a vylepšení image firmy, zejména u mladší generace. Podnik patří do skupiny ovládané Andrejem Babišem.

Deník připomíná, že Kostelecké uzeniny se v předchozích letech potýkaly se stomilionovými ztrátami a vystřídalo se v nich několik šéfů, Hanuš nastoupil do podniku teprve loni v březnu. V minulém roce se podařilo novému vedení snížit ztrátu na sto milionů korun.

 

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři