AHOLD otevírá 11. ročník programu SUMMER INTERNSHIP

Program placených letních stáží společnosti Ahold, která v Česku provozuje obchody Albert, vstupuje již do druhé dekády své úspěšné existence. Vysokoškoláci se zájmem o retail se mohou hlásit do 11. ročníku Summer Internship a pracovat v pražské centrále na atraktivních projektech. Pod vedením zkušených manažerů proniknou do oddělení zdravých potravin, marketingových kampaní či se zaměří na sortiment vín nebo regionálních piv.

Léto po skončení semestru je skvělou příležitostí pro získání nových znalostí a pracovních zkušeností. To potvrzuje i HR manažerka společnosti Ahold Kateřina Ullmannová:

Každoročně vidíme zájem studentů o propojení odborných znalostí s praxí. Pro současné vysokoškoláky je důležité získat praktické zkušenosti z oboru již během studia a letní pauza mezi semestry je pro to vynikající příležitostí.“

Vybraná pětice stážistů bude mít jedinečnou možnost podílet se na zajímavých projektech pod vedením zkušených manažerů. Letošní již 11. ročník programu Summer Internship nabízí pestrou škálu projektů. Na své si přijdou jak zájemci o obchod a marketing, tak příznivci financí a analýz.

Zaměření projektů je letos opět atraktivně rozvrstveno napříč našimi odděleními,“ říká Kateřina Ullmannová. „V jednom z projektů stážista nebo stážistka bude provádět průzkum trhu se zdravými potravinami, jiné projekty se naopak věnují nabídce regionálních piv v našich obchodech či sortimentu vína,“ dodává.

Během uplynulých deseti ročníků prošla programem Summer Internship v Aholdu téměř stovka studentů. Čtvrtina z nich navíc zůstala ve společnosti pracovat i po absolvování stáže. Mezi bývalé stážisty a současné zaměstnance patří i Eva Küblbeková.

Studovala jsem mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze a Summer Internship mě lákal jako skvělá příležitost poznat něco nového a taky se tak stalo. Během stáže jsem poznala skvělé lidi z oboru, zapadla jsem do přátelského týmu a práce mě bavila díky její různorodosti.

Zajímavou náplň práce si pochvaluje i další stážista Petr Schwank, který už téměř rok vloguje, tedy natáčí krátká videa pro kolegy o aktualitách z obchodů Albert. „Natáčení není nikdy stejné a baví mě i to, že mají jak zábavný, tak informační charakter, což je zároveň velká výzva.“

Zájemci o 11. ročník programu Summer Internship se mohou přihlašovat právě nyní na kariérních stránkách, kde najdou všechny potřebné informace. Na základě zaslaného životopisu se vybraní kandidáti účastní výběrového řízení formou osobního pohovoru. Tříměsíční stáž je placená a startuje 2. července. Ukončení projektů je pak naplánováno na konec září spolu se závěrečnou prezentací výsledků před členy nejvyššího vedení firmy.

Ahold patří mezi největší soukromé zaměstnavatele v České republice. Společnost nabízí širokou škálu pozic od provozních profesí v obchodech přes jejich management až po vysoce specializované pozice v logistice nebo mnoha odděleních centrály.

 

Zdroj a foto: Ahold

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři