Rudolf Žůrek se stane novým provozním ředitelem DPD

Management společnosti DPD (Direct Parcel Distribution), předního přepravce v České republice i v Evropě, posiluje o nového člena. Je jím Rudolf Žůrek, nový provozní ředitel. Žůrek má bohaté zkušenosti v oblasti řízení a logistiky, dříve pracoval na vedoucích pozicích například v Delta Pekárny, Doosan Bobcat a Alza.cz. Právě v Alza.cz stál v roli ředitele logistiky za vybudováním infrastruktury a veškerými logistickými inovacemi. Na novou pozici v DPD nastoupí k 1. září 2017. 

Rudolf Žůrek bude mít v DPD na starosti řízení provozního oddělení. Mezi jeho hlavní agendu bude patřit rozvoj celé přepravní sítě včetně zajišťování kvalitativně nejlepších služeb na trhu a vytváření takového prostředí pro dopravce a kurýry, aby společnost i nadále plnila roli preferovaného zaměstnavatele a partnera. 

”S více než patnáctiletými zkušenostmi v oboru logistiky a z toho devíti lety strávenými v Alze jsem měl pocit, že je čas se posunout dál a přijmout novou příležitost. Se znalostí prostředí a firemní kultury v DPD, která je mi velmi blízká, jsem jejich nabídku proto velmi kvitoval. Věřím, že společně s týmem motivovaných kolegů, které jsem měl tu čest již poznat, dokážeme posunout společnost o krok kupředu a upevnit tak status logistického lídra na trhu,” říká Rudolf Žůrek, nový provozní ředitel DPD.

 “Velice si vážím, že můžeme v DPD přivítat člověka takových profesních kvalit, jakými Rudolf bezesporu disponuje. Nepochybuji, že u nás bude moci zúročit své bohaté zkušenosti, pomůže nám upevnit pozici lídra v oblasti služeb a vybudovat obdobné postavení na trhu i z pohledu atraktivnosti pro kurýry a další kolegy,” uvádí Ondřej Vaňha, výkonný ředitel DPD CZ.

Rudolfovi Žůrkovi je 41 let a v logistice působí 15 let. Má tříletou dceru a ve volném čase hraje golf nebo jezdí na motorce

 

 Zdroj: DPD CZ, Alza.cz

Foto: HN

Koláž: redakce

 

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010