Prodejna Lidl v České Kamenici se otevírá již 12. srpna

V sobotu 12. srpna se znovu otevírá prodejna Lidl v České Kamenici. Po několikatýdenní modernizaci, během které došlo k výrazné změně interiéru, se mohou zákazníci těšit na příjemný, světlý a vzdušný nákupní prostor. Změny vzhledu se dočkala také venkovní fasáda budovy a přilehlé parkoviště. Z nákupů uskutečněných v pondělí 14. srpna navíc společnost Lidl podpoří Mateřskou školu v Komenského ulici.

Při modernizaci Lidlu v České Kamenici byly využity prvky nového konceptu prodejen, jež zákazníkům přinesou vzdušnější vzhled a větší komfort v nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci s produkty a práci s údržbou.

Již při vstupu do modernizované prodejny bude zákazníky vítat moderní zádveří. Interiér budovy bude prostorný s dostatkem denního světla, který umocní menší množství použitých barev či použité osvětlení. Zákazníci se dále mohou těšit na zbrusu novou pekárnu s lákavou prezentací čerstvého a baleného pečiva.

 “Při modernizacích našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým nabízíme komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,” okomentovala modernizaci Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Otevření prodejny bude spojeno se speciálními akcemi a také s podporou Mateřské školy v Komenského ulici. Té přispějí v pondělí 14. srpna všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje MŠ v Komenského ulici z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Darované finance MŠ Komenského využije na nákup herních prvků na zahradu mateřské školy.

 

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010