MARS představuje novou ředitelku lidských zdrojů pro střední Evropu

Společnost Mars, jeden z největších světových výrobců cukrovinek, žvýkaček
a krmiv pro domácí zvířata, oznámila jmenování nové ředitelky Lidských zdrojů pro středoevropský tým. Od 12. října se k týmu v Praze připojila Daria Maslovskaya, která je zodpovědná za čtyři země v oblasti Mars Multisales, včetně České republiky.

 Daria Maslovskaya je zkušená profesionálka v oboru. Její kariéra je ukázkovým příkladem snahy Marsu rozvíjet talenty svých spolupracovníků. Za dobu 13 let, které Daria strávila ve společnosti Mars, měla možnost pracovat v různých oblastech, pozicích a regionech
a zastávala řadu vedoucích rolí v oblasti Lidé & Organizace (jak Mars označuje lidské zdroje). Poslední tři roky pracovala jako ředitelka v Rusku a Bělorusku ve společnosti Royal Canin, která je součástí podnikání Marsu.

Ve své nové pozici ředitelky pro lidské zdroje bude Daria zodpovědná za čtyři země v regionu Mars Central Europe: Maďarsko, Slovensko, Česká republika a Rumunsko. Do týmu pro střední Evropu přinese cenné zkušenosti, jelikož ve svých předchozích funkcích měla na starosti agendu i organizaci ruského podnikání, které velmi rychle roste.

„Mars má jedinečnou firemní kulturu, která klade velký důraz na pohodu a profesní rozvoj spolupracovníků, jak říkáme našim zaměstnancům. Všichni máme příležitost růst, což znamená, že máme také příležitost se neustále učit a budovat svoji kariéru. Zároveň máme možnost zkoušet nové oblasti, pozice a regiony. Velmi se těším na další krok v mé kariéře, díky kterému se připojím k úžasnému týmu společnosti Mars Central Europe,“ komentuje Daria Maslovskaya.

Daria Maslovskaya je původem z Ruska, rozmanitost národností v týmu středoevropského vedení se tedy opět zvyšuje. Velký důraz je také kladen na genderovou rovnováhu. V současné době tvoří polovinu členů vedoucího týmu ženy.

 

Zdroj a foto: Mars

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme