Úspěšný stavební projekt pro největší síť saunových světů SAUNIA v ČR se otevřel v OC CENTRAL Kladno

Elegantní dřevěný nápis SAUNIA, který návštěvníky uvítá hned v úvodu ujišťuje, že vstupují do výjimečně zdravého prostoru, kde se jejich tělo opravdu zrelaxuje. Naleznou zde 5 typů saun, bar a příjemnou atmosféru a prostředí, které zaručeně osvěží každé tělo a mysl. Vše ve výjimečném materiálovém provedení a zpracování od dřevěného obložení stěn až po informační grafiku.

Na tak rozsáhlé přípravě a realizaci se podílel celý tým od MORIS design až po stavební divizi MORIS construction,“ informuje spolumajitel Adam Klofáč. „Saunový svět jsme tak mohli vybudovat od kompletní stavební úpravy až po výrobu interiéru. I zde se ukázalo, že opravdu na každém detailu záleží, neboť jsme si se zástupci Saunia s veškerými prvky detailně vyhráli nejen výrobně a technologicky, ale jako vždy i stavebně. Díky tomu se celý saunový svět stává opravdu výjimečným prostorem pro Relax. Naše cesta byla náročná, celá výstavba trvala 5 měsíců, ale výsledek je skvělý!“

Filozofií  stavební divize MORIS construction dokonale vystihuje slogan „Máme rádi čistou práci“, kterou se ve všech ohledech snaží poskytovat všem svým zákazníkům, a to nejen v ČR a SK, ale dnes už i po celé Evropě.

Držíme projektu palce, ať má mnoho spokojených a nových zákazníků. A zaměstnancům přejeme, ať se jim v takto krásném prostoru pracuje pohodlně a s úsměvem se starají o zákazníky,“ doplňuje spolumajitel MORIS design Adam Klofáč.

 

Zdroj a foto: MORIS design

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner