Advertorial: promo stěny Zipper-Walls

Dlouholetý partner našeho portálu jansen display pod novým brandem Showdown DISPLAYS přináší zajímavou novinku:  promo stěny Zipper-Walls. Reklamní stěna je odolný, přenosný a elegantně vypadající prezentační systém. Skvěle se hodí pro branding, propagaci a k získání vyššího dosahu vašeho sdělení. Během pár minut stěnu složíte, připevníte potištěnou látku s vaším designem a prezentujete…

Propagujte  

Reklamní stěna Zipper-Wall na výstavách i obchodech okamžitě upoutá pozornost návštěvníků. Zajistěte, ať jsou vaše nové produkty ihned na o čích.

 

Informujte 

Získejte vyšší dosah vašeho sdělení díky promo stěně, která se perfektně hodí do prostor, kde se denně pohybují davy lidí.

Vytvářejte 

Z promo stěn ve tvaru půlkruhu (Zipper-Wall Moon) například vytvoříte malé oddělené prostory uvnitř velkých místností. Rádi vám potiskneme i další promo stěny, ze kterých vytvoříte vlastní pozadí, například pro online prezentaci nebo webináře. Stěnu využijete i v kancelářích, obchodech, nebo v restauračních zařízeních.


Zipper-Wall Moon

Potištěná látka s designem dle vašich představ vždy zajistí unikátnost promo stěny. Látku a s ním i vaše sdělení snadno a rychle kdekoliv vyměníte. Látka je připevněna pomocí zipu a je nasazena na lehké trubkové konstrukci. Pokud chcete opravdu zazářit, využijte možnosti podsvícení sdělení.

 Výhody reklamních stěn Zipper-Walls

  • Snadná manipulace a převoz mezi akcemi díky lehké hliníkové konstrukci a odolnému kufru s kolečky
  • Jednostranná nebo oboustranná prezentace
  • Velká reklamní plocha s pestrými barvami

Sdělování informací na veřejných místech, prezentace produktů, výstavy, webináře, online prezentace, nebylo nikdy jednodušší. V těchto oblastech je promo stěna tím správným parťákem a zajistí, aby vaše prezentace byla opravdu vidět.

Zvolte si svou vlastní promo stěnu Zipper-Wall. Podívejte se na náš celkový sortiment na www.jansendisplay.cz