MORIS přivezl 3 indiány z POPAI Awards Paris

Česká firma MORIS design proměnila na nejprestižnější celosvětové oborové soutěži POPAI AWARDS PARIS 2021 své 3 nominace na 3 významné ceny – sošky zlatého, stříbrného a bronzového indiána.

Jedinečnou přehlídku inovativních řešení v místě prodeje a velký prostor pro prezentaci nejlepších komunikačních in-store projektů z celé Evropy nabízí každoročně expozice mezinárodní soutěže POPAI Awards Paris v Paříži. POPAI AWARDS PARIS 2021 je prestižní soutěž o titul nejlepší reklamní realizace v oblasti in-store komunikace. MORIS design přihlásil 3 projekty, které navrhnul i zrealizoval, a všechny 3 byly nominovány na ocenění, z toho dva v té nejprestižnější kategorii.

Ovšem jen nominací to neskončilo, neboť na pařížském galavečeru, který se konal ve čtvrtek 2. prosince a kde se setkali všechny nominované společnosti, MORIS design dosáhl obrovského úspěchu, když všechny tři nominace proměnil ve velice významné ocenění:

MORIS DESIGN tak jako JEDINÁ firma získala sošky indiánů v TOP 3 se dvěma projekty SPORTISIMO + SUPER ZOO v jednom ročníku v nejprestižnější kategorii za celou historii soutěže. Česká firma MORIS design je specialistou a lídrem v oblasti In-store designu, navrhují designové a hlavně funkční řešení pro komerční interiéry a vyrábějí designové prodejní stojany.

Vyvíjí designové a koncepční řešení s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Vyrábí komerční interiéry, prodejní stojany, POS a branding. Zajišťují také komplexní stavební práce, kde figurují většinou jako Generální dodavatel. Mají vlastní vývojové a designové studio s testovacím prostorem a vlastní výrobou v Praze o rozloze 6.677 m2. Společnost vznikla v roce 1997, dnes zaměstnává bez mála 200 lidí. Výrobky MORISU najdete ve 45 zemích a posbíraly více jak 60 mezinárodních ocenění. Reference: O2, Vodafone, Sportisimo, Super Zoo, Footshop, CK Fisher, Plzeňský Prazdroj, Banka Creditas, TETA drogérie, Traficon, Panasonic, Pod 7 kilo, NaniNails, Patron, Centropol Energy.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010