Ski a Bike Centrum Radotín převzalo diplom pro vítěze VCTS 4/2022

Ocenění za 1. místo VCTS v „alá michelinském hodnocení zákaznického zážitku“ si v dubnu odnáší unikátní koncept Ski a Bike Centrum v Radotíně: https://www.kola-radotin.cz/.

Předávání se uskutečnilo 23.5.2022 za přítomnosti manažerů Visa, která je titulárním partnerem projektu, spolumajitelů centra manželů Princových a především jejich zaměstnaneckého týmu, který se o toto ocenění velkou měrou zasloužil. Dalším partnerem soutěže je MORIS design jako odborník na design a realizaci prodejen.  Předávání se zúčastnil také zástupce Global Payments. Ti nám tuto prodejnu, která je jejich zákazníkem, nominovali. Za to jim patří velké poděkování.

Přivítá nás stylově zrekonstruovaná historická budova Vindyšovy továrny, původně sloužící k výrobě sportovních pomůcek. Je to velmi vzdušný a velký prostor. Přesto se zde lehce orientujete, protože budovy jsou skvěle propojeny. Naši inspektoři velmi ocenili možnost v areálu využít venkovní nabíječky na elektrokola, toolboxy pro drobné cyklo opravy, a také možnost dofouknout si vzduch do pneumatik. Co na centru oceňujeme nejvíce jejich přístup k zákazníkovi. Jde o individuální a profesionální péči. Hned u vstupu je upozornění na možnost vyzvednout si pager, který vibrací upozorní na volného prodejce, který se nám bude věnovat. Velmi působivé!!!

Spolumajitel SBCR Lukáš Princ s manželkou Katkou vyjádřili radost z vítězství: „Moc si ocenění ve Visa Czech Top Shop vážíme. Nejsme jenom prodejci, ale snažíme se abychom měli kompletní portfolio dalších navazujících služeb na cyklistiku a lyžování. Proto tady u nás najdete i velké testovací centrum s půjčovnou, máme velký servis, restauraci s kavárnou a dětskou prodejnu Skibi Kids. Především však hodně pracujeme s naší komunitou, pro kterou organizujeme množství různých vyjížděk, testovacích akcí a různých eventů pro ženy, pro děti a tak podobně.“

Za společnost Visa předával cenu County manager Petr Polák, který říká: Asi každému, kdo do této prodejny přijde, nebo ještě lépe přijede na kole je naprosto jasné, že se ocitl v cyklistickém ráji. Ten prostor je neuvěřitelný a skvěle doplňuje ta nádherná kola, která zde všude vidíme. Není to však jen o prodejně. Je to o celkovém konceptu, který se jim zde podařilo vybudovat včetně restaurace, zázemí nejen pro cyklisty, ale pro všechny sportovce. Já osobně se moc těším, že v zimě uvidím i tu variantu, která je připravena pro lyžaře.“

S gratulací Ski a Bike Centru Radotín se připojil i zástupce partnera projektu Petr Hauner z MORIS design: „Jedno z hodnotících kritérií je designový koncept, který se tady skutečně povedl. Je krásně vidět celá zákaznická cesta, která je zde protkána nejenom edukačními prvky, ale zároveň je postupně zesilována jak občerstvením, tak servisem. Celý koncept tak zároveň vlastně slouží i jako komunitní centrum. pro pořádání různých eventů a relaxačních a zábavných aktivit.“

Ondřej Holoubek z Global Payments je z centra také nadšený. Říká: „My máme obrovskou radost, že v soutěži Visa Czech Top Shop zvítězila zrovna tato krásná prodejna v Radotíně. Jsme hrdí zejména na to, že jako poskytovatelé platebních řešení můžeme této prodejně pomoci právě s prodejem těchto krásných kol, která jsou samozřejmě dražší, a mnohdy je nelze zaplatit jen tak v hotovosti z toho, co člověk nosí po kapsách. Proto je skutečně nutné, aby prodejna přijímaljak karty, tak platby telefonem či hodinkami.

Při předávání panovala opravdu slavnostní a přátelská atmosféra. Na video z akce se můžete podívat zde:

Z hlediska zákaznického zážitku je SBCR opravdu silným konkurentem v boji o nejlepší kamennou prodejnu ve Visa Czech Top Shop pro rok 2022.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010