Vítězem VCTS 11/2022 je Vermont Store u Prašné brány v Praze

1. místo: Vermont Store u Prašné brány v Praze

Nedávno otevřená vlajková loď sítě Vermont u Prašné brány je nepřehlédnutelným „svatostánkem“ většiny značek, které tato společnost v CZ, SK a HU zastupuje – tedy např. Gant, Karl Lagerfeld, Diesel a Trussardi. Už přes den ale hlavně po setmění zaujmou kolemjdoucí výrazné výlohy, kde se odehrává důmyslná hra barev. Po vstupu do prodejny osloví každého příchozího unikátní koncept, kterým je obrovský zlatý recepční pult umístěný přímo proti vchodu. U něj vás přivítá velmi profesionální personál, který vás nasměruje dále do obchodu. Atmosféra v prodejně působí dynamicky, avšak seriózně díky pestré kombinaci barev a kvalitních materiálů, kde nechybí mosaz a dřevo. Luxusním prvkem naší návštěvy byla nabídka kávy a prohlídka zákaznického časopisu, který jsme následně jako pozornost podniku dostali domů. Podtrženo a sečteno: VERMONT Store Prašná brána je právem na pozici leadera jejich sítě prodejen a podle našeho názoru i celého fashion retailu v ČR.

2. místo: Albert FRESH v Moskevské ulici v Praze

Albert pokračuje v modernizaci svých prodejen. V polovině ledna letošního roku otevřeli novou pobočku, která propojuje prodejnu a Fresh bar. Nabízí široký sortiment čerstvých a trvanlivých potravin, pekárnu, čerstvé ovoce a zeleninu a jako bonus zde najdeme lednice s pivy z minipivovarů. Čtyři samoobslužné pokladny jsou doplněné jednou klasickou. Inspektoři byli nadšeni z nových technických novinek prodejny, ke kterým patří i elektronické cenovky. Ty se nachází v oddělení pečiva, ovoce a zeleniny či u lednic se sýry a dalšími mléčnými produkty. Zákazníkům se v prodejně nabízí možnost zakoupení znovupoužitelných sáčků, které velká většina nakupujících jistě ocení. Skvělé!!!

 3. místo: PUMA ve Fashion aréně ve Štěrboholech

Nově remodelovaná prodejna vás velkým, krásně nasvíceným logem láká ke vstupu a pokud neodoláte, přivítá vás prostorná prodejna v designu černého dřeva a kovů. Inspektorům Visa Czech Top Shop se tento koncept opravdu líbil. Interiér působí velmi čistě, upraveně, zboží je krásně srovnané. Lehce se po prodejně pohybujeme díky nízkým regálům a skvělé navigaci, která nás bezpečně dovede k tomu, co hledáme. Třešničkou na dortu je skvěle vyškolený personál, který je ochoten cokoli podat a donést k vyzkoušení, popřípadě poradit s naším požadavkem či přáním.

Všem vítězům moc gratulujeme!!!