NOVINKA! Standardní návrhy tisku pro stany

Navyšte své prodeje přidáním reklamních stojanů s již hotovými potisky do vašeho portoflia.

 Kompletní sady s připravenými návrhy pro tisk

Novinka v našem sortimentu: stany se standardními návrhy tisku. K dispozici v 6 barvách: Černá, červená, modrá, oranžová, bílá a zelená. Usnadněte svým zákazníkům objednání stanu pro jejich událost nebo promo akci. Všechny návrhy pro tisk jsou připraveny k použití. Není potřeba žádný grafik. Jedním kliknutím si můžete objednat stan v preferované barvě.

Reklamní stany: Ideální řešení pro jakoukoli venkovní akci

Naše reklamní stany jsou perfektním řešením pro všechny venkovní události nebo promo akce. Organizujete sportovní akci, zajišťujete venkovní prezentaci Vaší prodejny? Pak jsou pro vás tyto ocelové stany tím správným řešením. Nabízíme různé varianty reklamních stanů a Vy si tak můžete vybrat tu, která se pro Vaši příležitost hodí nejvíce.

Odolnost nejen vůči povětrnostním vlivům a snadná montáž

Náš ocelový stan je spolehlivým řešením, které potřebujete pro dokonalou venkovní akci! Je vyroben ze silných a odolných komponentů, které odolávají všem povětrnostním podmínkám. Pro snadné a rychlé sestavení během několika minut je k dispozici náš jednoduchý návod k instalaci krok za krokem, doplněný o několik obrázků. To znamená, že během okamžiku budete středem pozornosti!

Potřebujete postavit stan? Je to snadné!

Připravte se na Vaši událost! Stan postavíte během několika minut. Je to velmi snadné! Vyjměte rám z přepravní tašky a umístěte jej na požadované místo. K dispozici je jednoduchý návod včetně obrázků, který Vás provede montáží stanu krok za krokem. Tip pro snadné stavění a demontáž na příští akci: při skládání a balení nechte stříšku na rámu stanu!

Už není na co čekat!

Tak na co ještě čekáte? Pojďme se připravit na všechny ty venkovní akce, které jsou před námi!

https://www.jansen-display.cz/tent-steel-with-canopy

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010