Ráj pro milovníky hudby vyhrál březnové kolo soutěže Visa Czech Top Shop

V březnu jsou na prvním místě Kytary.cz

Česká firma Kytary.cz se od svého vzniku v roce 2000 vypracovala na největšího prodejce hudebních nástrojů v ČR. Ze svého e-shopu obsluhují nejenom zákazníky v Čechách, ale téměř po celé Evropě. Vedle e-shopu má obchod také 2 kamenné prodejny v Praze a v Brně. Naši inspektoři v březnu navštívili jejich pražskou pobočku a po jejich hodnocení se prodejna dostala na první místo tohoto kola! Obchod je opravdovým rájem pro milovníky hudby a hudebních nástrojů. Kromě širokého sortimentu inspektory nadchla možnost vyzkoušet si vše přímo na místě v jedné z pěti zkušeben, které jsou zákazníkům k dispozici. Dvoupatrový prostor prodejny umožňuje přehledně vystavené zboží a intuitivní navigaci. Na ploše najdete také několik digitálních obrazovek, které přehrávají upoutávky na zboží. Kytary.cz dokonce uvádí, že prodejna disponuje největším skladem hudebních nástrojů ve střední Evropě. Samozřejmostí je možnost vyzvednutí zboží objednané přes e-shop. Naše inspektory dále zaujala také chill-out zóna s kávou a občerstvením. Gratulujeme k prvnímu místu!

Pobočka Penny Market v Mariánské ulici obsadila druhé místo

Pražský Penny Market v Mariánské ulici získal v březnovém kole druhý největší počet bodů, a tak obsadil stříbrnou příčku. Prodejna je čistá a upravená, navigace pro obchodě je jednoduchá a jednotlivé oddělení jsou dobře označená. Lákavé vystavení zboží, které bylo plně doplněné i v době ranní návštěvnické špičky. Velice dobře zvládnutá prodejna pro menší i větší nákupy. Blahopřejeme!

 

Zrekonstruovaná prodejna Coop v Boskovicích na třetím místě

Moravská prodejna Jednoty Coop v Boskovicích zaujala naše inspektory zvenku svým minimalistickým a moderním vzhledem. Inspektoři ocenili intuitivní navigaci po obchodě, velké cedule označující jednotlivé části prodejní plochy, široký sortiment a vstřícný personál. Hodnocení našich inspektorů vyneslo boskovický Coop na stupně vítězů březnového kola soutěže Visa Czech Top Shop. Gratulujeme.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010