Festival Exportu CZ 2016, 15.-16.6.2016

2990 zobrazení

Letos se koná již 4. ročník úspěšného networkingového setkání českých a zahraničních firem a institucí Festival Exportu CZ 2016. Návštěvníci zde uvidí prezentace více jak 90 vystavovatelů z 30 zemí celého světa. Na jednom místě tak mohou získat aktuální informace a kontakty pro okamžitý a úspěšný mezinárodní obchod.

V rámci vstupenky mohou návštěvníci během celého festivalu vyslechnout přednášky na aktuální byznys témata, otestovat pokrmy ze čtyř kontinentů, degustovat vybraná vína nebo se zúčastnit ochutnávek prémiových značek alkoholických nápojů.

Pro všechny firemní návštěvníky jsou připraveny zvýhodněné promo vstupenky za 349 Kč na oba dva dny Festivalu. Na webových stránkách festivalu stačí jen kliknout na Mám zájem o zvýhodněnou vstupenku a do poznámky v registračním formuláři vepsat heslo FEXCZ16. Nabídka platí do konce tohoto týdne.

Již v tuto chvíli, se také mohou účastníci registrovat do organizované série B2B setkání s plánovanou účastí kolem 100 účastníků z 25 zemí a získat tím další  obchodní příležitosti pro svoji firmu.

Akce se koná pod záštitou prezidenta České republiky Miloše Zemana a ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka a jejím generálním odborným partnerem je Česká exportní banka.

 

Termín:        15.-16.6.2016

Místo:           Křižíkovy pavilony Výstaviště Praha, Praha 7

Pořadatel:   CzechInno, z.s.p.o.

 

Podrobné informace o akci: ZDE

 

 Zdroj a foto: czechinno.cz