Detoa v Jizerských horách si převzala ocenění Visa Czech Top Shop

V prvním lednovém kole v roce 2024 soutěže Visa Czech Top Shop zvítězila společnost Detoa, která je tradičním českým výrobcem dřevěných hraček. Její založení se datuje do roku 1908, kdy firma vyráběla malé dřevěné komponenty jako perly a knoflíky. Později k sortimentu přidala i dětské hračky. V současné době je továrna největším a nejstarším výrobcem dřevěných hraček, komponentů do společenských her a dřevěných perliček v České republice. Právě v jejich prodejně v podhůří Jizerských hor proběhlo předání lednového ocenění, které si zástupci společnosti Detoa převzali od zástupců soutěže Visa Czech Top Shop Markéty Němcové a Jiřího Berana.

Naši inspektoři velice ocenili koncept, který Detoa ve svém areálu vytvořila. Nejedná se totiž pouze o prodejnu s hračkami, návštěva se podobá spíše zážitku, který si užije celá rodina. Můžete zde navštívit výrobu, muzeum hraček, popustit uzdu své fantazii v kreativních dílničkách nebo nakoupit dřevěné komponenty na váhu pro vaše tvoření.

Doplňuje to Jaroslav Zeman (majitel firmy DETOA Albrechtice s.r.o.):  „Našim návštěvníkům nabízíme tady v Jizerských horách tradiční českou výrobu, která má více než stoletou historii. Návštěvníci si nejdříve prohlédnou celý výrobní postup a pak naše prodejna nabízí hračky pro nejmenší děti až po dospělé a celé rodiny. Naše hry mohou nejenom s dětmi hrát rodiče, babičky i dědečkové. Každý si u nás najde svůj produkt“.

Předávání se účastnila a gratulaci k ocenění přidala i Michaela Farkašová (Poradce firemní klientely UniCredit Bank). „Za UniCredit Bank jsem velice pyšná na to, že mohu spolupracovat právě se společností Detoa. Ocenění je úžasné a já budu moc ráda, pokud se bude firmě i nadále takto dařit“, řekla paní Farkašová.

Ještě jednou moc gratulujeme a těšíme se ve finále ročníku 2024!!!

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010