Vítězem POP STAR za listopad 2023 je shop in shop Stará Žitná Myslivecká

Portál Mistoprodeje.cz ve spolupráci se společností ppm factum vyhlašuje vítěze soutěže POP STAR 11/2023. Vítězem měsíce je shop in shop Stará Žitná Myslivecká. Druhé místo získalo vystavení M&M. Třetí místo obsadila realizace Heffron.

V listopadu bylo hodnoceno 10 in-store pop realizací, které porotci posuzovali ve třech kritériích: kreativita řešení, celkové produkční provedení a potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje.

Výherní realizace Stará Žitná Myslivecká získala od odborné poroty průměrnou známku 8 bodů z maxima 10 bodů. Nejvyšší hodnocení (8,3 bodů) získala realizace za potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje. Realizace byla umístěna v řetězci Albert HM. Zadavatelem a klientem byla společnost Palírna U Zeleného stromu. Realizátorem byla agentura DAGO.

Druhé místo obsadila realizace M&M, která byla umístěna v řetězci Tesco HM. Zadavatelem a klientem byla společnost Mars Czech.

Třetí místo získala realizace Heffron vystavena v řetězci Globus. Zadavatelem a klientem byla společnost Palírna U Zeleného stromu.

Všechny listopadové soutěžní realizace hodnotila odborná porota ve složení:

Eva Klánová, šéfredaktorka Retail News, Petr Majerik, ex ředitel několika mediálních agentur, zástupce Vysoké školy kreativní komunikace, konzultant pro marketing a media, Alexandr Stojčev, společnost Momentum Czech Republic, nominovaný za Aktivační agentury AKA, Michaela Klobásková, Retail Audit Director ve společnosti ppm factum, Tomáš Hájek, výkonný ředitel ADMEZ a Pavel Kotrbáček, Sales Manager CZ/SK, ATOZ Group.

Hodnocení vítězné realizace

„Velmi zajímavé a stylové vystavení. Jen je škoda, že podlahovka nenavazuje na stojan – ani graficky, ani stylově,“ uvádí Alexandr Stojčev ze společnosti Momentum Czech Republic.

„Nápadité a elegantní řešení, podporující image značky,“ hodnotí Petr Majerik, ex ředitel několika mediálních agentur, zástupce Vysoké školy kreativní komunikace, konzultant pro marketing a media.

Výhercům rádi vytvoříme a předáme diplom, v případě zájmu se nám prosím ozvěte na mail popstar@mistoprodeje.cz. Libovolnou POP reklamu můžete do naší soutěže přihlásit zasláním fotografie na stejný mail.

Filip Wawreczka, manažer soutěže POP STAR

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010