Žabka včera otevřela druhou prodejnu v Pardubicích

3106 zobrazení

Zbrusu nová prodejna Žabka dnes otevřela své brány zákazníkům v centru Pardubic. Obchod se nachází na Náměstí Republiky 56 ve známém paláci Hybských a na velkorysé ploše 170 metrů čtverečních nabízí pohodlné a moderní nakupování s dlouhou otevírací dobou (denně od 6 do 23 hodin) a 363 dní v roce. Jedná se už o druhou prodejnu Žabka v Pardubicích a celkově už 110 obchod v Česku.

Po svém vybudování před více než 120 lety se stal palác Hybských jednou z dominant Pardubic. V dobách komunismu ale budova výrazně ztratila ze svého lesku a značně zchátrala. Po současné citlivé rekonstrukci vnitřních prostor v něm opět proudí život a slouží ke svému prvotnímu účelu. Právě spojení tradičního s moderním nabízí i nově otevřená prodejna Žabka. Zákazníci na více než 170 metrech čtverečních pořídí čerstvé potraviny, ale i bohatou nabídku služeb finančního servisu, jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů.

Velmi nás těší, že další novou pardubickou prodejnu Žabka můžeme otevřít v krásných prostorech paláce Hybských. Naše obchody kopírují aktuální zákaznické potřeby, tedy rychlý a pohodlný nákup v příjemném prostředí. Formát malého kompaktního obchodu s širokou nabídkou služeb je v současnosti velmi žádaný,“ říká Radim Lunda, generální manažer obchodní sítě Žabka a dodává: „Naši nabídku na řízení tohoto obchodu přijala paní Mariya Syno, která se společně s manželem a rodinou přestěhovala za prací do východočeského regionu. Velmi si tohoto kroku vážíme a přejeme jí mnoho spokojených zákazníků.“

Oživení celého paláce vítá i majitelka Karolína Hybská: „Pro náš prostor jsme hledali stabilní obchod, který u nás bude fungovat v dlouhodobém horizontu. Vzhledem k velké koncentraci úřadů a firem v centru a okolí domu vidím velký potenciál právě pro prodejnu Žabka. Volbu prodejny Žabka ovlivnila změna i mého nákupního chování, kdy během pracovních dnů nakoupím do jedné tašky a postupně čerstvé potraviny doma doplňuji. Velký nákup v nákupních centrech na okraji Pardubic sama dělám nárazově či online. Věříme, že všichni místní prodejnu potravin v našem domě ocení.”

Zdroj a foto: Tesco Franchise Stores ČR