BOHEMIA SEKT slaví výjimečný úspěch z prestižní pařížské soutěže vín

Soutěž Vinalies Internationales každoročně vybírá nejlepší vína z celého světa. Velký úspěch v podobě devíti medailí si z letošního ročníku této renomované pařížské přehlídky odváží český výrobce sektů a vín BOHEMIA SEKT.

V letošním 26. ročníku soutěže Vinalies Internationales se utkalo přibližně 3 500 přihlášených vzorků vín z 33 zemí světa. „Přehlídka Vinalies Internationales je známá svým přísným hodnocením a vysokou odborností členů degustační komise. O to více nás těší zisk 9 medailí, které jsou výjimečným úspěchem,“ okomentoval výsledky ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Ondřej Beránek a dodal: „Ocenění navíc zaručuje místo ve věhlasném 1000 Vins du Monde, který každoročně doporučuje nejlepší světová vína, a který je obdobou michelinského průvodce nejlepšími restauracemi.“

Bohemia Sekt Prestige brut 2017

Zlatou medaili Vinalies® d’Or získaly v letošním klání hned tři sekty z produkce společnosti BOHEMIA SEKT. Porotu zaujala vlajková loď prémiové řady sektů zrajících v láhvi Bohemia Sekt Prestige brut 2017 a Chateau Bzenec brut 2016. Nejvyšší ocenění si odváží také sekt Louis Girardot brut 2015, který je aktuálně zařazen i do výběru Salonu vín ČR 2020, nejvyšší domácí soutěže vín.

Stříbrnými medailemi Vinalies® d’Argent byly oceněny sekty Bohemia Sekt Prestige brut 36 a Bohemia Sekt Prestige brut Chardonnay, mezi tichými víny pak uspělo Chardonnay 2018 z vinařství Habánské sklepy, Hibernal 2018 Víno Mikulov Sommelier Club a Rulandské šedé 2017 z Vinařství Pavlov.

Zdroj a foto: BOHEMIA SEKT

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010