V Poděbradech probíhá stavba nové prodejny Lidl

238 zobrazení

Společnost Lidl zahájila začátkem tohoto roku stavbu nové prodejny v Poděbradech. Ta se  bude nacházet v ulici Bílkova a zákazníkům na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 nabídne komfortní nakupování od začátku až do konce. Součástí výstavby je také úprava komunikace před prodejnou. První návštěvníky by nová prodejna měla přivítat již v létě.

Nová prodejna v Poděbradech nabídne zákazníkům na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 široké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. K příjemnému nákupu dopomohou také široké uličky a pokladny s velkou odkládací plochou. Součástí připravované prodejny bude i pekárna, díky které návštěvníci v nabídce naleznou dostatek čerstvého pečiva.

„U prodejny bude zákazníkům k dispozici prostorné parkoviště o kapacitě 129 parkovacích míst. Pro komfortnější parkování bude navíc vybaveno místy o šířce 2,70 m. Speciálně vyčleněna parkovací místa zde naleznou také rodiny s dětmi. Nebude chybět ani nabíjecí stanice pro elektromobily a elektrokola,“ doplnil mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Důležitým aspektem nové budovy je i její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. V rámci interiéru prodejny i na parkovišti bude využito úsporné LED osvětlení.

Otevření nové prodejny je plánováno již v létě tohoto roku.

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS