„Tour de gril“ se Strongbow aneb léto se točí kolem grilování v parcích

Trávení volného času v létě ve městech je čím dál častěji spojováno s grilováním v parcích. Fenomén veřejných grilovišť v městské zeleni se těší v Česku nevídané popularitě. V grilování dokonce Češi patří ke světové špičce, během sezóny jich griluje 61 % alespoň jednou týdně. Příjemné chvilky strávené s přáteli, vychlazené drinky a dobré jídlo k zakousnutí, to je koncept podporovaný značkou ciderů Strongbow.

Užívat si volného času v městských parcích a prozkoumávat zajímavá místa České republiky je možné i bez restaurací. Web nyní nabízí mapku míst, kde je možné bez postihu umístit svůj přenosný gril a grilovat, ale i spoty s možností zapůjčení tamního grilu či přímo k tomuto účelu vzniklá veřejná griloviště a ohniště. Míst, kde je možné si užít příjemné letní odpoledne třeba s vychlazeným ciderem, grilovanými pochoutkami a partou přátel, je na mapě kolem šedesáti. Mapa je ale bez limitů, je totiž možné do ní přidávat vlastní návrhy nově objevených míst a podělit se tak o zkušenost s ostatními zájemci o tento druh trávení volného času.

Grilovací místa nově objevují i čeští influenceři. Alex Sedláčková s Dominikou Lukášovou, beauty guru Anežka Chudlíková (Notsofunnyany), Nikol Trojanová a Adam Mach se rozjedou s vlastním minigrilem, připraveným menu od kuchaře z lokální restaurace KRO a dalším vybavením na gril do jimi vybraných destinací z mapky. Nejen o kvalitě míst pak poreferují na svých profilech a jejich followeři se budou moci zapojit do soutěže a vyhrát balíček s přenosným grilem.

Ke grilovačce a horkému letnímu dni či večeru se hodí pořádně vychlazený cider. K této příležitosti Strongbow uvádí dvě nové příchutě pro letošní sezónu – Strongbow Cucumber & Mint a Citrus Edge. Chuť jablečného cideru doplňuje osvěžující máta s okurkou nebo příjemná hořkost růžového grepu.

Tak dobrou chuť, na zdraví a možná na viděnou na některém z grilovišť!

Zdroj: Heineken Česká republika, foto: Heineken Česká republika, pixabay.com

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010