Společnost dm uvádí exkluzivně do prodeje vítězné produkty ze soutěže dmSTART

Společnost dm drogerie markt podporuje české start-upové projekty. Zájemci z řad podnikatelů a malých firem vyvíjejících a vyrábějících inovativní produkty se tak mohli zapojit do soutěže dmSTART. Přihlásilo se přes 100 projektů, z nichž odborná porota dm drogerie markt vybrala tři nejzajímavější. Vítězné produkty nyní společnost dm uvádí na pulty svých prodejen.

Představujeme vítěze

Vítěznými projekty start-upové soutěže dmSTART se staly tablety Potty Tabs, díky nimž se děti snáze učí chodit na nočník, bylinkový čaj Rozkvět indiánky pro podporu hormonální rovnováhy u žen a lak na nehty Franail s nanotechnologií pro léčbu mykózy. „Do soutěže o podporu se zapojilo mnoho zajímavých projektů, mezi kterými nebylo snadné zvolit ty nejlepší. Předpokládali jsme velký zájem, aiproto jsme si na začátku soutěže vyhradili právo vybrat výherců více. Nakonec jsme se rozhodli pro celkem tři vítězné projekty,“ popisuje Jiří Peroutka, manažer komunikace společnosti dm drogerie markt.

Know-how a podpora od dm

Vybraní výherci budou nyní po dobu šesti měsíců profitovat ze získaného prostoru v prodejnách dm, na jejichž pulty budou v průběhu srpna a září uvedeny. Součástí podpory je také propagace a marketingová podpora nových výrobků.

Prostřednictvím projektu dmSTART chceme zároveň nabídnout zajímavé a exkluzivní produkty zákazníkům. Věříme, že výběrem vítězných produktů se nám podaří oslovit různé cílové skupiny zákazníků, od rodin s malými dětmi až po seniory,“ vysvětluje Peroutka. „Zájem o soutěž ze strany podnikatelů a firem nás potěšil, znamená to, že projekt má smysl. Zvažujeme, že v něm budeme pokračovat i v dalších letech,“ uzavírá.

Vítězné produkty soutěže dmSTART

  • Tablety Potty Tabs z dílny společnosti Bart‘s
  • Lak na nehty Franailod společnosti Nanutio
  • Čaj Rozkvět indiánky Anny Sedlákové a Karolíny Krejčové z projektu Indiánky (tento produkt bude uveden do prodeje v září)

Zdroj a foto: dm drogerie markt

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři