Společnost dm otevírá 6. května modernizovanou prodejnu v obchodním centru Nisa Liberec

Společnost dm drogerie markt otevírá ve čtvrtek 6. května v 9 hodin modernizovanou prodejnu v obchodním centru Nisa Liberec na adrese České mládeže 456.  Ve dnech 6. a 7. května nakoupí zákazníci o 20 % levněji. K nákupu navíc získají pevnou dm taškou, ve které si nákup pohodlně odnesou.

Obchodní centrum disponuje 1 800 parkovacími místy, která zajistí pohodlné nakupování. Prodejna dm v nejnovějším designu nabídne zákazníkům přes 380 metrů čtverečních prodejní plochy. Otevřená bude od pondělí do neděle, vždy od 9 do 21 hodin.  Při nákupu mohou zákazníci využít dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a usnadní čtení malých písmen na výrobcích.

Prodejny dm drogerie markt nabízejí bohatý sortiment zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu. Zákazníci mohou vybírat z produktů oblíbených privátních, exkluzivních i dodavatelských značek. „Zákazníci v této modernizované prodejně mimo jiné najdou novou řadu produktů privátních značek dm pod názvem Pro Climate. Na těchto produktech je unikátní zejména to, že kompenzují dopady své výroby a likvidace na životní prostředí a jsou díky tomu neutrální k životnímu prostředí,“ představuje novou produktovou řadu Jiří Peroutka, manažer komunikace dm. Produkty Pro Climate kompenzují nevyhnutelné dopady na životní prostředí hned v pěti kategoriích: klimatická změna, eutrofizace, okyselování, oxidační smog a narušování ozonové vrstvy. Nabízí je dm značky alverde, Denkmit, Jessa, SUNDANCE či Sanft&Sicher. Všechny produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí, zákazníci v prodejnách dm snadno najdou díky označení zelenými cenovkami.

Novinkou jsou také tašky ECOVEROTM, které obsahují dřevěná vlákna a na jejichž výrobu se používají poškozené stromy. Tyto tašky se vyrábí ve střední Evropě. A při výrobě se spotřebuje o 60 % méně vody v porovnání s bavlněnými taškami,“ doplňuje další novinku v dm z oblasti trvale udržitelného přístupu Jiří Peroutka.

Zdroj a foto: dm drogerie markt