Showdown Displays Europe: Budoucnost je tady!

Flexibilita Vaší reklamy či prezentace, to je síla digitálních displejů. A také velmi účinný způsob, jak sdílet svůj obsah a jak podat svůj příběh. Pohyblivý obsah přináší úplně jiné možnosti.

 Cesta vzhůru

V posledních letech jsme zaznamenali strmý nárůst prodejů v oblasti digitálních displejů. Porovnáme-li rok 2022 s rokem 2019, v Showdown Displays Europe vidíme nárůst o 82%. Svou roli v tom hraje personalizace. Při výběru je důležité zvážit nejen vhodný model, ale třeba také možnost mít na něm své vlastní logo. Nabízíme flexibilitu v obsahu, velikostech, ale i možnostech výroby. Náš český výrobní závod nabízí řešení jak pro Vás, tak pro Vaše zákazníky. Svůj zdroj máte na dosah, což znamená, že můžete nabídnout více.

‘DIGITÁLNÍ SÍLA’

Překročte hranice

Tradiční způsob prezentace má svůj limit. A tam, kde končí, nastupují moderní technologie s úplně jinými možnostmi. S pohyblivým obsahem můžete svůj příběh podat mnohem efektivněji a emotivněji. Mimo to, pohyblivý obsah bude vždy mnohem poutavější než ten statický. A jako třešnička na dortu: prodlouží dobu pozornosti a vynikne z větší vzdálenosti. Lidé si ho prostě vždy všimnou. Když se něco děje, ze zvědavosti se začnou dívat. Chtějí vědět, co se stane, nebo jak celý příběh skončí. Díky tomu, že lidé sledují Vaší reklamu déle, zasáhne je Váš příběh mnohem efektivněji. Upoutali jste pozornost! Lidé se dívali déle a pravděpdobně také z větší vzdálenosti, než na tradiční reklamu. Tato forma propagace jednoduše pomáhá prodat více. Investice do digitálů se rychle vrací a zajišťuje Vám i Vašemu zákazníkovi vysokou návratnost investic. To je síla pohyblivého obsahu!

Digitálně znovu a znovu

Je čas zahájit novou kampaň nebo zrovna potřebujete změnit Vaši reklamu? Digitální obsah můžete změnit velice snadno sami. Profesionální obrazovky Samsung mají uživatelsky přívětivý systém správy mediálního obsahu, který oceníte při použití v nákupních centrech, showroomech, na recepcích, veletrzích apod. Díky funkci plug & play nebo WiFi připojení jste připraveni během několika sekund! A další benefit: Stačí Vám pouze jeden digitální produkt, který můžete použít pro mnoho různých kampaní a propagačních akcí. To je velká síla tohoto systému, který můžete jednoduše opakovaně použít!

Snadno a jednoduše

Nemusíte být odborníkem, abyste mohli digitální displeje používat nebo prodávat. S tím správným obsahem se budou prodávat samy. Využijte jejich možnosti pro reklamu s pohyblivým obsahem a přiveďte zákazníka do světa zážitků. Digitální displeje můžete hravě nasadit na Váš e-shop, my Vám pomůžeme s marketingovými materiály, jako jsou propagační a instruktážní videa, vizuály “in-use”, fotografie produktů a atraktivní marketingové texty. Od toho je tu naše marketingová podpora. Chcete je začít prodávat ve svém internetovém obchodě? Naši zákazníci už prokázali, že to funguje. S našimi marketingovými materiály to bude hračka! Co Vám tedy brání?

Je čas si vybrat!

Nyní je to na Vás a Vašich zákaznících: Který si vyberete? Výběr je nekonečný! Pokud hledáte moderní způsob digitální reklamy do výkladních skříní, pak jsou právě závěsné digitální panely perfektním řešením. Hledáte něco do interiéru na zeď? Pak si vyberte digitální panely k zavěšení na zeď. Chcete-li moderní volně stojící poutač, zvolte digitální ačko. Chcete více vyniknout? Pak si vyberte některý z totemů! Nebo chcete zaujmout venku? Pak je volba jednoduchá: zde Vám dobře poslouží jeden ze dvou modelů venkovních digitálních totemů. A to nejlepší na konec: inovativní digitální promostolek Futuro, se kterým zazáříte na každé výstavě nebo akci. Promostolek a digitální displej v jednom! Jak vidíte, máte spoustu možností. Je čas si vybrat, který se hodí právě pro Vaši reklamu nebo kampaň!

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010