ROSSMANN startuje nový charitativní projekt

íť drogerií ROSSMANN spouští vlastní nový charitativní projekt s názvem KDE SRDCE POMÁHÁ, díky němuž podá pomocnou ruku lidem v aktuální nelehké situaci. Zaměří se mimo jiné na seniory, lidi v nouzi či handicapované děti. ROSSMANN tak představuje zcela nový koncept společenské odpovědnosti a navazuje na charitativní kampaň Dejme úsměv dětem, ve které bylo od roku 2009 přerozděleno ohroženým dětem více než 57 milionů korun. První vlna hlasování probíhá od 15. dubna a bude trvat do 15. června 2020.

Naše společnost se angažuje v prospěšných aktivitách dlouhodobě. Společně jsme se nyní rozhodli, že uzrál čas na to, abychom naši činnost posunuli dále. Vše, co děláme, děláme srdcem – vždy s ohledem na společnost a prostředí, ve kterém žijeme. V rámci charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ tak budeme pravidelně pomáhat nejen dětem, ale i těm, kteří se ocitli v sociální nebo materiální nouzi, ať už se jedná o rodiče samoživitele, seniory či handicapované,“ říká Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN.

Pomoci tam, kde je to potřeba, může kdokoliv. Jak? Každý zákazník bude moci přispět svými nevyužitými body z věrnostního programu ROSSMANN CLUB na příběh, který ho osloví nejvíce. Nakupující tak sami ovlivní, kolik a kam poputuje finančních prostředků. První vlna charitativního projektu se zaměřuje na aktuální problémy ve společnosti v souvislosti s pandemií Covid-19.

Drogistické zboží pro lidi v nouzi

Jarní Sbírka potravin 2020, do které se ROSSMANN každoročně zapojuje, se sice z důvodu nouzového stavu nekoná, potřeba drogerie a potravin však narůstá a pomoc je tudíž více než potřebná. Ve spolupráci s Českou federací potravinových bank můžete podpořit pořízení drogistických produktů pro lidi v nouzi.

Pomoc seniorům

Zákazníci mohou rovněž pomoci seniorům, jedné z nejohroženějších skupin obyvatel současnosti. Svými hlasy podpoří Centrum Elpida, které se soustředí nejen na vzdělání a odbornou psychosociální pomoc, ale zajišťuje také bezplatnou telefonickou linku, která seniorům ulehčuje orientaci v krizové situaci a obstarává osobní dobrovolnickou pomoc.

Zdroj a foto: ROSSMANN

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner