RetailCon 2020 – rizika nepodcenit ani nepřecenit

S koncem léta si dovolujeme připomenout konferenci Retail Con 2020, z dubnového termínu jsme konferenci přeložili na 8.10.2020.

Jelikož je RetailCon kromě informací důležitým místem pro setkávání, organizátoři naprosto otevřeně dávají na vědomí, že aby tomuto závazku dostáli, je nutné naplnění minimální kapacity účastníků, při kterém dává tato konference ještě smysl. Organizátoři tedy všechny prosí všechny zájemce, aby nenechávali přihlášení na poslední chvíli. 

Neexistence včasných přihlášek by totiž dalo vědomí, že akce se má uspořádat až v náhradním termínu – na jaře roku 2021.

Nový aktuální program ukazuje, že se nejedná z hlediska informací o POSUNUTÍ KONFERENCE, ALE VYTVOŘENÍ NOVÉ, která REAGUJE NA SOUČASNÉ POTŘEBY TRHU, OČEKÁVÁNÍ A ZAJIŠTĚNÍ ŘEŠENÍ.

Níže uvádíme výběr z programu:

  • Jaké nové povinnosti a omezení budou v budoucnosti platit ve veřejně navštěvovaných budovách? MUDr. Martina Marešová, ředitelka odboru protiepidemického, Hygienická stanice hlavního města Prahy
  • Prognóza finanční stability ČR, SR i Eurozóny prof. Dr. Ing. Jan Frait, ředitel odboru makroobezřetnostní politiky
  • Právní otázky týkající se například nájemních vztahů, konkurenčních doložek apod. Mgr. Sebastian Mach, GHS Legal
  • Aby shopping centra přežila, čeká je nový systém pronájmu a prodeje kombinující on-line a off-line. Tento systém nabízí široký okruh nových nájemců a stávajícím nájemcům umožnuje prodávat prémiové zboží v jiných podmínkách. Pavlína Trojovská, Centers, Josef Cipra, Dropshipping

Na konferenci budou dodržována všechna hygienická a bezpečností opatření v souladu s aktuálními nařízeními vlády.

Kdy: 8.října 2020

Kde: Národní dům na Vinohradech, Praha

Více informací ZDE.

Zdroj a foto: Centers DATA

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010