PRIMARK oznamuje otevření druhé prodejny v České republice

Společnost Primark včera oznámila podpis nájemní smlouvy
pro svůj druhý obchod v České republice. Mezinárodní maloobchodní prodejce míří do obchodního centra Olympia, které se nachází v jižní části Brna. Prodejna bude otevřena v roce 2022.

Nová prodejna na jednom patře pokryje 3 600 m2 prodejního prostoru a představí nejnovější trendy dámské, pánské i dětské módy, včetně obuvi, doplňků, spodního prádla a domácího zboží. Nabídka bude rovněž zahrnovat řadu produktů značky Primark vyrobených z recyklovatelných, udržitelných a organických materiálů.

Ředitel maloobchodu pro USA a střední a východní Evropu, Jose Luis Martinez de Larramendi, o nové prodejně řekl: „Od oznámení otevření první české prodejny Primark v Praze, ke kterému dojde koncem letošního roku, jsme plní očekávání hledali druhou lokaci, jež se stane součástí naší expanze v regionu. Brno, jakožto druhé největší město v Česku, nabízí skvělou příležitost, jak oslovit další zákazníky v České republice.“

Modernizace prostorů láká zákazníky

Potěšilo nás, že si společnost Primark jako druhé místo v České republice vybrala Olympii Brno. Přidání mezinárodně uznávaného maloobchodníka do portfolia obchodního centra významně přispěje současné nabídce značek i službám nabízených v Olympia Brno. Obchodní centrum v posledních měsících prošlo významnou modernizací a plánované otevření Primarku je dalším ze způsobů, jak uspokojujeme přání a potřeby našich zákazníků,“ říká Jan Pazour, manažer obchodního centra Olympia Brno.

Budova Olympia Brno je architektonicky jedinečná. Jedná se o jedno z největších regionálních obchodních center v České republice, které je zároveň strategicky umístěné u trasy dálnice Praha-Brno na jižním okraji města s přímou spojkou do Prahy, Vídně a Bratislavy. V obchodním centru naleznete více než 200 obchodů a mnoho zábavních a volnočasových služeb, jako je například kino, bowling, zimní kluziště či dětský koutek.

V létě loňského roku Primark otevřel ve slovinské Lublani svůj první obchod ve střední a východní Evropě. Společnost také oznámila plánované otevření dvou prodejen v Polsku a dalších
na Slovensku.

Zdroj a foto: Primark

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010