MŠ Trutnov získala od Lidlu 130 600 korun

Mateřská škola Trutnov obdržela vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v Trutnově v ulici Polská získala od společnosti Lidl 130 600 korun. Za tuto částku pořídí didaktické pomůcky pro děti.

Nákupy v nové prodejně Lidl v Trutnově, která byla postavena na místě původní, mohli zákazníci 16. prosince využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskute

něného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch Mateřské školy Trutnov. Její vedení společně s dětmi a zástupci společnosti Lidl se tak 19. února mohli radovat z částky 130 600 Kč. Za darované peníze školka s 11 pracovišti, kam dochází téměř tisícovka žáků, nakoupí didaktické pomůcky.

Pro nás je podpora této školky především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především místní obyvatelé, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner