Premium Outlet Prague Airport nabízí extra vánoční služby všem svým zákazníkům

1713 zobrazení

Premium Outlet Prague Airport myslí na své zákazníky i v blížící se době Vánoc a plní jejich vánoční přání. Nejenom že se zde schovají před všudypřítomným shonem, ale mohou využít i zajímavých doplňkových služeb, které outlet připravil. Mimo to, že nabízí jedinečné slevy ve výši 30-70 %, mohou zákazníci využít službu portýra, který odnese nákupy až do auta, profesionální balící službu, políbí se pod zavěšeným jmelím, pochutnají si na vánočním popcornu pro děti i dospělé, nakoupí vánoční dekorace, vyfotí se ve foto pointu a vánočně se naladí díky jedinečné výzdobě a osmimetrovému vánočnímu stromečku, u kterého opravdu sněží. POP zároveň prodloužil otevírací dobu, do 21.00 hodin každý den.  

Společně s Adventem dorazila i ta pravá vánoční atmosféra, na kterou se všichni po celý rok těšíme. Chceme si užít poklidný vánoční čas strávený s rodinou a stihnout všechny potřebné úkoly, mezi které patří i nákupy vánočních dárků. Tuto pro mnohé z nás náročnou a stresující aktivitu ulehčí svým zákazníkům pražské outletové centrum Premium Outlet Prague Airport (POP), kde najdou nejen pohodu a klid, ale hlavně speciální doplňkové služby, které jsou k dispozici po celý prosinec. 

Vánoční atmosféru si mohou zákazníci začít vychutnávat plnými doušky už při vstupu do nákupního centra, kde je okouzlí vánoční výzdoba. Té dominuje osmimetrový vánoční stromeček, u kterého v pravidelných třiceti minutových intervalech opravdu sněží, nechybí vánoční světla a nepřehlédnutelný svítící jelen obřích rozměrů. Ihned v pasáži si mohou zákazníci vyzkoušet asi tu nejhezčí vánoční tradici, a to líbání pod jmelím. Zavěšené jmelí najdou hned na třech místech a pak nezbývá už nic jiného než svou drahou polovičkou políbit a užít si kouzlo Vánoc. To navodí i na míru sestavený vánoční playlist, který zákazníci uslyší ve všech částech centra, a namixovaný je z nejoblíbenějších vánočních hitů z celého světa. Vzpomínku si odnesou také ve formě fotografie z vánočního foto pointu.

POP nabízí dárky opravdu pro všechny, a to hlavně ty, se kterými žádný zákazník nešlápne vedle. K dispozici jsou dárkové vánoční poukázky, které platí do všech 70 obchodů v outletu a díky tomu si obdarovaný může svůj vysněný dárek vybrat sám. Poukázky je možné zakoupit v Infocentru POP. Pro ty, kteří chtějí mít své dárky exkluzivně zabalené, je k dispozici profesionální balící služba, kterou najdou v obchodě Candles&Home Decor. Dárky si tak odnesou zabalené v italském balícím papíru s ručně vyrobenou dekorativní mašlí nebo si vyberou v široké nabídce dárkových krabiček a tašek různých velikostí. Poté mohou využít službu portýra, který odnese nákupní tašky až do auta nebo poradí, jak se v centru jednoduše orientovat a kde najít svou vysněnou značku.

Pestrá paleta vánočních služeb je doplněna také obchodem Christmas Moments s vánoční ozdobami a dekoracemi. Zákazníci si zde nejenom odpočinou v příjemné zóně s posezením, ale mohou nakoupit ručně malované ozdoby a dekorace ze simaxového skla od české značky Zmítko Glass. Nebo také ozdoby tradiční, s dětskou tematikou, figurky nebo LED osvětlení, které navodí pravou vánoční atmosféru. Vánoční dekorace nabízí i další obchody, jako je Candles&Home Decor a Tchibo.

„Hlavním cílem je ulehčit zákazníkům už tak dost náročné předvánoční období, a nabízíme jim spoustu doplňkových služeb a aktivit, díky kterým se jejich nákupy stanou příjemnou záležitostí. Mimo to zde najdou i velkorysé nákupní prostory se zajímavými značkami, až 2 400 zastřešených parkovacích míst a zároveň jsme prodloužili otevírací dobu do 21.00 hodin. Kromě toho myslíme i na ty nejmenší návštěvníky a otevřeli jsme dětský koutek s profesionálním hlídáním,“ vysvětluje Alena Gregorová, Marketing Manager Premium Outlet Prague Airport.

Zákazníkům, kteří si chtějí odpočinout od nákupů a zabavit se trochu jinak, je k dispozici vyhlídková terasa, kde mohou živě sledovat přílety a odlety letadel z Letiště Václava Havla. V prostorách před terasou jsou připraveny interaktivní atrakce pro malé zákazníky a vžít se do role řidičů hasičského nebo surfařského auta mohou děti přímo pod dohledem rodičů mezitím popíjející kávu nebo svařák. Společně si pak mohou pochutnat na vánočním menu, které nabízí místní kavárny a restaurace a cestou z nákupů se zajít podívat na jednu z největších automobilových sbírek v Čechách Engine Classic Cars Gallery.

Zdroj a foto: Premium Outlet Prague Airport