Pepsi uvede novou podobu svých etiket

Světoznámá značka colových nápojů představí také na českém trhu nový design etiket svých láhví i vzhled plechovek. Novinka se týká portfolia bezkalorických variant Pepsi.

Pepsi tím reaguje na aktuální trendy v designu etiket se zachováním důrazu na svoji dlouhou tradici a atributy značky celosvětového významu. „Změnou prošlo zejména barevné provedení etikety s cílem posílit image moderní značky. Plechovky s novým designem budou proto v matné černé, nikoli lesklé, jako tomu bylo doposud. Identita značky, jako je logo, zůstává,“ vysvětluje Kateřina Komárková, manažerka značky Pepsi pro ČR a SR.

Nové podoby se dočká výhradně balení bezkalorických variant této značky, kam v současnosti na českém trhu patří Pepsi s příchutí višně, limetky a Pepsi Max.

Zájem českých zákazníků o bezkalorické varianty colových nápojů roste a roste mnohem rychleji v porovnání s vývojem kalorických variant colových nápojů. V podpoře limonád bez cukru chceme i nadále pokračovat,“ doplňuje Kateřina Komárková s tím, že Pepsi s příchutí limetky a višně svým podílem na tuzemském trhu mezi ostatními ochucenými colovými nápoji dominují.

Pepsi s novými etiketami bude postupně dodávána do tuzemských obchodů přibližně od počátku února.

Zdroj a foto: Pepsi Co.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010