Otevírací doba supermarketů BILLA 28. října 2020

Během říjnového státního svátku zůstanou prodejny BILLA pro zákazníky uzavřeny. Výjimku ze zákona tvoří pouze prodejny BILLA na Letišti Václava Havla, na Hlavním nádraží v Praze a na všech čerpacích stanicích Shell s konceptem BILLA stop & shop, kde si zákazníci budou moci nakoupit i o státním svátku.

Na letišti bude otevírací doba během středy 28.10.2020 od 6:00 do 20:00. Na Hlavním nádraží v Praze a pro čerpací stanice platí běžný provoz. Informace o otevírací době zákazníci naleznou rovněž na webových stránkách řetězce.

Společnost BILLA ani na podzim nevyužije možnosti ponechat své obchody na státní svátek 28. října otevřené. Zaměstnanci našeho obchodního řetězce prožívají od jara velice hektické období, které pro ně nezpomalilo ani v průběhu letních měsíců. Proto je naším primárním cílem ponechat zaměstnancům možnost si vydechnout a načerpat síly do dalších dnů,“ říká Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace a tisková mluvčí společnosti BILLA.

Od začátku šíření pandemie koronaviru covid-19 jsou vystaveni velkému psychickému tlaku a fyzické námaze. Proto naše společnost nechce jakýmkoliv způsobem profitovat z neplatnosti Zákona o prodejní době v maloobchodě tím, že své prodejny 28. října otevře. Zákazníci mají možnost si nakoupit pohodlně až do úterý 27. října a následně od čtvrtka 29. října.

Zdroj a foto: REWE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010