Od pondělí mohou zákazníci navštívit novou prodejnu Lidl v Ovčárech u Kolína

2240 zobrazení

Společnost Lidl otevírá v pondělí 7. prosince novou prodejnu v Ovčárech nedaleko Kolína. Zákazníci ji naleznout v nově vybudovaném Retail parku. Na prodejní ploše o velikosti 1 155 m2 čeká návštěvníky komfortní nakupování ve zbrusu nových moderních prostorách. První den otevření je navíc spojen s podporou Základní školy Sendražice.

Moderní prodejna, která se nachází 5 kilometrů od Kolína, vychází vstříc měnícím se potřebám zákazníků. Vnitřní uspořádání přináší zákazníkům komfortní nakupování po celou dobu jejich návštěvy. „Zákazníci mohou očekávat například široké uličky mezi regály, prostorný odkládací prostor za pokladnami a samozřejmě širokou nabídku čerstvých potravin a pečiva včetně ovoce, zeleniny, masa i mléčných výrobků,“ představuje novou prodejnu mluvčí společnosti Tomáš Myler.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. První den otevření je navíc spojen s podporou Základní školy Sendražice. V pondělí ji podpoří všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž ZŠ daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Vybrané peníze škola využije na nákup studijních pomůcek.

Nová prodejna současně poskytne zákazníkům benefit v podobě WIFI připojení zdarma či možnosti zakoupení kávy s sebou z kávovarů vyrobených pro prodejny Lidl. Areál Retail parku nabízí také dostatečnou kapacitu pro zaparkování automobilu. Pro návštěvníky je k dispozici celkem 266 parkovacích míst.

Zdroj a foto: Lidl