BILLA představuje formát BILLA Denně čerstvá

1038 zobrazení

Nově otevřená maloformátová prodejna pod značkou BILLA Denně čerstvá je letos zároveň 240. prodejnou společnosti BILLA v České republice. V BILLA Denně čerstvá zákazníci třítisícové obce Strašice naleznou pestrý výběr potravin od chlazeného masa, ovoce, zeleniny, čerstvého pečiva až po trvanlivé potraviny a drogerii. V portfoliu nebudou chybět ani oblíbené produkty privátních značek společnosti a regionální speciality. V regálech zákazníci naleznou na 3 500 položek. Hlavním cílem společnost Billa je umožnit i zákazníkům malých měst a obcí nákup kvalitních a čerstvých potravin v blízkosti jejich bydliště.

První obchod BILLA Denně čerstvá je pilotním a zároveň testovacím projektem, který BILLA otevírá v obci s počtem obyvatel do 3 000 obyvatel. Z hlediska provozu a nabízených služeb však bude k nerozeznání od ostatních prodejen BILLA. Zákazníci zde naleznou pestrou paletu zboží včetně produktů privátních značek společnosti BILLA, jako je například značka masa a masných produktů Vocílka, ovoce a zeleniny pod značkou Česká farma nebo bio produktů BILLA bio.

BILLA Denně čerstvá je prvním z projektů tohoto formátu, který v České republice spouštíme. Těší nás, že se díky němu můžeme přiblížit zákazníkům i v menších obcích a městech, kteří do našich prodejen musejí jinak cestovat desítky kilometrů. Zároveň věříme, že pro obyvatele obce Strašice a okolí bude maloformátová BILLA Denně čerstvá vítaným řešením při každodenním nakupování, “ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR.

Veřejnosti se nová prodejna BILLA Denně čerstvá v obci Strašice u Rokycan otevřela dnes v 7.00 hodin ráno. Jako obvykle na zákazníky bude čekat malá pozornost, nákupní taška zdarma a k nákupu nad 500 korun i šumivé víno. Nová prodejna ve Strašicích bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 18.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 15.00 hodin. K pohodlnému nákupu na prodejní ploše o rozloze 600 m2 přispěje také celkem 36 parkovacích míst, včetně těch pro rodiče s dětmi a hendikepované osoby.

Zdroj a foto: REWE