Forum Nová Karolina znovu otevřelo ve velkém stylu

Obchodní a zábavní centrum Forum Nová Karolina v době nařízeného uzavření většiny provozoven nezahálelo. Navzdory letošnímu nelehkému období v celé maloobchodní branži rozšířilo nabídku obchodů a připravilo se na předvánoční období. Návštěvníky ostravského centra čekají nové prodejny GAP nebo Under Armour. Neobyčejné provedení a interaktivní prvky pak nabídne zcela nová vánoční výzdoba.

Obchod legendární značky volnočasového oblečení GAP může v Ostravě přivítat první fanoušky a zákazníky. Americká značka GAP byla založena v roce 1969 a dnes působí ve více než 40 zemích světa. „Jsme velmi pyšní na to, že můžeme v našem obchodním centru otevřít kamennou prodejnu této módní ikony jako první v Česku. Módní segment jsme letos rozšiřovali opravdu mohutně a do Ostravy jsme nalákali i další velmi zajímavá a zvučná jména,“ říká Markéta Dostálková, Asset Manager REICO investiční společnosti České spořitelny.

Další novinkou letošních Vánoc je otevření obchodu značky Under Armour, která je v současnosti světovým lídrem na poli sportovního a funkčního oblečení, či obchodu s ryze českou ručně šitou obuví ze Zlína značky Vasky, která úspěšně navazuje na baťovskou tradici. Po nákladné rekonstrukci se zákazníkům představí také velmi populární koncept restaurace Lunchtime, která se specializuje na prodej jídla na váhu.

Módní nabídku obchodního centra nedávno rozšířily také další světově proslulé značky, které jsou zde v rámci regionu zastoupeny exkluzivně. Jde např. o obchody Mango, Karl Lagerfeld, Tatuum nebo prodejna outdoorové a volnočasové módy Regatta Outdoor. V říjnu ostravské centrum otevřelo také velmi oblíbenou a vyhledávanou prodejnu s domácím vybavením a doplňky značky Banquet.

I přes letošní krizi, která citelně zasahuje do českého maloobchodního prostředí, prokazuje Forum Nová Karolina obrovskou sílu a další potenciál. Ostrava je velmi slibnou destinací, jejíž atraktivita se neustále zvyšuje, a to především její nově vznikající centrum, které Forum spoludefinuje. I z tohoto důvodu jsme investovali do rozšiřování naší nabídky. Jednoznačně tak potvrzujeme vedoucí pozici mezi nákupními centry v oblasti módy, gastronomie a trávení volného času, a to v celém širším regionu,“ říká Tomáš Jandík, předseda představenstva REICO investiční společnosti České spořitelny spravující ČS nemovitostní fond, který je největším podílovým fondem v zemi a vlastníkem nemovitosti.

Překvapení na poslední období roku přichystalo ostravské centrum také v oblasti vánoční výzdoby. Nová vánoční dekorace má špičkové parametry i ve srovnání s jinými centry z celého středoevropského prostoru. Velkolepý zážitek pohltí malé i velké návštěvníky a dopomůže k vytvoření magické vánoční atmosféry.

Zdroj a foto: Forum Nová Karolina