Nově otevřený mulitbrandový obchod My Style Milano v pražském Premium Outlet Prague Airport

268 zobrazení

Italské prémiové značky jako je Pinko, Just Cavalli, Love Moschino, Twinset, Dsquared2 a Versace Jeans Couture od této chvíle najdou zákazníci v nově otevřeném mulitbrandovém obchodě My Style Milano, který otevřel své brány v pražském Premium Outlet Prague Airport. Jedná se o první obchod tohoto druhu v Čechách a zaručuje nejen příjemné, ale hlavně nejnižší ceny módních produktů na českém trhu. 

Pro italské značky jako je Pinko, Just Cavalli, Love Moschino, Twinset, Dsquared2 a Versace Jeans Couture za výhodné ceny už nemusíte létat do italské metropole módy, ale můžete navštívit outletové centrum Premium Outlet Prague Airport, které leží v blízkosti pražského Letiště Václava Havla. V nákupním outletovém centru POP totiž nově otevřel první multibrandový obchod v Čechách My Style Milano, který zákazníkům nabízí oblečení a módní doplňky vybraných prémiových značek s garancí nejnižší ceny na českém trhu. 

Jedinečný obchod se rozkládá na téměř pěti stech metrech čtverečních a nabídne nejnovější trendy italské módy. Zákazníci mohou v obchodě pořídit oděvy a doplňky pro muže a ženy. Ať už to jsou značková trička, šaty, mikiny, džíny, bundy nebo tenisky, ale také kabelky a batohy předních značek. 

Nový koncept obchodu, který je v Čechách zatím jediný, nabídne i požadovaný VIP servis a každému zákazníkovi bude poskytnutá stejná péče jako v jiném značkovém butiku v centru Prahy. 

V průběhu roku 2020 plánuje obchod druhou speciální pobočku tohoto typu, ale se zaměřením na dětskou módu světových značek My Style Junior. 

Zdroj a foto: Premium Outlet Prague Airport