Nová prodejna Lidl v Kladně přivítala včera své první zákazníky

V pondělí 17. května otevřela společnost Lidl novou prodejnu v ulici Směčenská v Kladně – Rozdělově. Na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 přinese zákazníkům široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, pečiva či mléčných výrobků. První den otevření byl navíc spojen s podporou Základní a Mateřské školy Kladno, Doberská 323.

Prodejna Lidl v Kladně nabídne zákazníkům komfortní nakupování od začátku až do konce. Ke komfortnímu nakupování přispěje také dostatek denního světla, který je zajištěn prosklenou částí fasády.  „Pro zákazníky je kromě širokého sortimentu k dispozici také Wi-Fi připojení zdarma či možnost zpříjemnit si nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl,” představuje novou prodejnu mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

K dispozici je samozřejmě i prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 120 automobilů včetně vyhrazených míst pro rodiny s dětmi. Parkoviště je vybaveno také závorovým systémem tak, aby řidiči vždy nalezli místo k zaparkování. V neposlední řadě je myšleno  na majitele elektromobilů, pro které bude k dispozici nabíjecí stanice.

První den otevření nové prodejny v Kladně byl spojen s podporou Základní a Mateřské školy Kladno, Doberská 323. V pondělí ji mohli podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupili za více než 300 Kč. Společnost Lidl škole daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za vybrané peníze škola nakoupí učební pomůcky pro děti.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

Zdroj a foto: Lidl